Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiaknak miért a Sarka...

Férfiaknak miért a Sarka Kata, Hódi Pamela típusú nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Szolis bőr, mű kinézet.
2017. aug. 19. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos akkor kezdeném a kötelező "ne általánosíts" dologgal majd felhoznám érvként hogy azért mert nekik egyszerűen ez jön be. Ez van.
2017. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A tetkómentességükkel civilizált úrihölgy benyomását keltik. Ha egy árva tetkó lenne rajtuk, M20-as rugós alátétel a köldökben vagy az orrban, netán bagóznának is akkor ha internetes szavazásra kerülne sor, az lenne az eredmény hogy a sor végére csúsznának. A nő természetes állapotában szép, persze tényleg legyen is szép. Az anyja nem úgy szülte hogy cigi van a szájában, vagy tetkó a karján ahogy a sitteseknek. Vagyis nem csak a teste a lényeges egy nőnek hanem az esze is. És aki természetes állapotában tartja testét mint például Katalin hercegnő is, az a nyerő. Ámen.
2017. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jól néznek ki és nem annyira műnők, nincs túl nagy szilikonmellük, vagy irreálisan feltöltött szájuk, csak simán jó nők, persze, hogy bejönnek a férfiaknak.
2017. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ki nem állhatom Sarka Katát, és fogalmam sincs ki a fene lehet Hódi Pamela.
2017. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Jaj, egy siránkozós kislány, akit biztosan most dobtak.


Felvilágosítalak:

1. a szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése

2. van, akiknek bejön a műnő, de van, aki undorodik tőle

3. ne általánosíts

4. ha valami kínod van saját magadon, akkor változtass rajta, legyen saját egyéniséged

5. nem tudom, hogy honnan vetted azt a b..romságot, hogy minden férfinak csak a szolis műnő tetszik

6. majd ha agyilag is megértél, akkor majd sokkal jobban fogod látni a dolgokat

2017. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne altalanosits, attol hogy hallottad hogy 1-2 ferfinek bejon, nem lesznek mindenkinek az idealjai.

Sarka Katanak meg szerintem nem feltetlen van mu kinezete igy par kep alapjan.

2017. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert feltűnő, "harsány" külsejük van és sok férfinak ez a típusú kinézet a "jó nő". Pl egy festetlen hajú, nem kozmetikussal megcsináltatott szemöldökű, nem kondizó, de amúgy visszafogottan szép arcú és testű nő fel sem tűnik nekik, az már "szürke kisegér" számukra, nem éri el az ingerküszöbüket. Én se értem miért ennyi férfinak ilyen proli az ízlése, de sajna ez van, szerencsére a barátomnak legalább én is bejövök.
2017. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Úgy általánosságban a kérdéshez: hogy milyen a szexuálisan vonzó nő az evolúciós okokból eleve meghatározott. Ha beleesik abba a körbe,paraméterekbe,arcszerkezetbe stb,akkor kb a férfiak 90%-a megfarkalná. Hogy egy jó nő milyen stílusú,öltözködése, "műsége" csak ízlés dolga,de még így is a többség szexuálisan kívánatosnak fogja tartani.


ma 14:11


Az átlagos külsejű,de szép lányoknak még talán több udvarlójuk is van,mint egy "elérhetetlen" topcsajnak,mivel a férfiak nagyobb esélyt látnak a megszerzésükben,ez köztudott női berkekben is..

Hogy nem kapnak akkora figyelmet az már más dolog,de ez már a női irigység kategóriája..:)

2017. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irritáló, semmirekellő celeb cemende mindkettő. Kerülöm azokat a nőket, akik rájuk próbálnak hasonlítani.
2018. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!