Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy alacson...

Szerintetek igaz, hogy alacsony férfiaknak esélytelen párt találni?

Figyelt kérdés

Gyakorin olyan gyakran látom, hogy rinyálnak alacsony férfiak, hogy soha nem lesz párjuk. De èn ezt nem èrtem

Csomó alacsony pasinak van. Vannak 160 cm alatti csajok bőven, nem mind akar magas pasit. Meg a viselkedèsen túl számít a test, az arc, az ápoltság, akinek ez mind rendben van nem hiszem el hogy csak az alacsony termet miatt nem talál nőt.. Inkább jön össze valaki egy alacsony ápolt, jó pasival mint egy ápolatlan 190 centissel. Aki ezen kattog az csak szimplán erre vetíti ki,nem?


2017. ápr. 1. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 180-al is lehetetlen kategória. Csak ők erre vetítik, igen.
2017. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van pàrom, pedig csak 160 cm vagyok. Baràtnőm 162 cm. Előtte lèvő pàrom 157 cm volt. De jàrtam mà 178 cm magas lànnyal is. Kàr a magassàgra fogni, normàlis nőnèl az összkèp, magabiztossàg a döntő. Ha a kisugàrzàsodon làtszik a frusztràciòd a magassàgod miatt, akkor persze nehèz.
2017. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!