Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem buta, idegesítő...

Csak szerintem buta, idegesítő és visszataszító Hódi Pamela?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít a viselkedése. Minden egyes megnyilvánulásától kiráz a hideg... Ugye nem vagyok ezzel egyedül? Tényleg nem szarrágásból de úgy látom, hogyha sokan kedvelik, akkor egy eléggé elb*szott társadalomban élünk... Csak mert számomra a legalja, hogy őt szerepeltetik.. Minden egyes megnyilvánulásakor valami átlagos gondolat, degenerált, sz*r ostobaság jön ki a száján. Persze még van egy két celeb, aki irritál. De ő kiemelkedően taszít..Lapáttal tarkón... Azóta nem nézek tv2-őt, hogy őt párszor látnom kellett ezen az adón...Számomra ez az alja.
2017. febr. 20. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen igaz Berki krisztiánra is én csak párszor láttam de az is elég volt:)
2017. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem is irritál. Meg hogy annyira szép... kimegyek az utcára és kapásból látok tíz százszor szebb lányt/nőt, akiknek ráadásul nincs ennyire plázapcsa beütédük. Meg egyszer feltévedtem a facebook oldalára, és nagyon durva, hogy kilószámra pakolja fel a gyerekéről a képeket. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne tegyen fel róla képet, de az a szerencsétlen kiscsaj nem is sejti, hogy akárhányszor belevigyorog a kamerába, már az egész ország őt bámulja és diskurál róla.
2017. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Mivel nincs tv-m, interneten kerestem ra, hogy ki ez.

HAt ezert nem nezek tv-t. Jol dontottem 10 eve.

2017. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Néha szoktam őt nézni a közösségi oldalakon. Nem mondanám teljesen naprakésznek magam, de azt meg kell hagyni hogy nagyon szereti a kislányát, nagyon aranyos vele.
2017. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a 30 IQ-s ostoba műanyag lo.tyo akinek nagyobb az öntudata mint az esze. De ez elmondható a celeb világ 99%-áról is. a baj csak az, hogy ezek az "emberek" teret és lehetőséget kapnak a megnyilvánulásra.
2017. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, nem is taszít vissza. Igaz, fogalmam sincs, hogy kiről van szó.
2017. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
Én se bírom az ilyen alulképzett, idegesítő senkiket, ugyanúgy irritál, mint téged.
2017. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
23%
En nagyon kedvelem mert nekem is ilyesmi a stílusom és a viselkedésem
2017. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 stefánia123456 válasza:

Mivel nem ismered kivülről ez a véleményed !!!

Egyépként közel se így viselkedik !!!

2018. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesitoek
2021. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!