Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan talalhatnek meg egy...

Hogyan talalhatnek meg egy fiut akinek csak a keresztnevet tudom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akirol annyit tudok hogy Matenak hivnak, de nemet a srac es valoszinu ugy irjak a nevet is (asszem nemetul Matthew) de tud kicsit magyarul. Valoszinu Nemetorszagban lakik. 16-19 eves lehet. Facebookon nezelodtem, ott semmit se talaltam. Valaki tud valami programot vagy valamit ami segitsegevel megtalalhatnam? :/ fontos lenne. Normalis valaszokat varok!! Elore koszonom a valaszokat

2017. aug. 19. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es onnan tudom hogy Matenak hivjak mert a szulei ugy szolitottak es ha nemet akkor az a Matthewnak a beceneve
2017. aug. 19. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire ostoba. A Matthew az angol név, németül Matthäus vagy Matthias. Marha gyakori német név. Ha nem tudsz legalább egy várost mellé rakni soha nem találod meg, ha csak nem jelölte be vmelyik ismerősöd.
2017. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Honnan tudod hogy német? Meg hogy németben lakik? És mi van akkor ha nem németül írja a nevét, hanem magyarul? Rengeteg kérdésem lenne még, de itt nem én vagyok a kérdező.
2017. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mar megtalaltam:))
2017. aug. 19. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsír...
2017. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!