Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 30 körüli nők nagy részének...

A 30 körüli nők nagy részének miért nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Én ezt tapasztalom. Nem bántásból kérdezem, csak érdekel.
2017. aug. 19. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk ez így ebben a formában nem igaz. A nagyobb részének van. Ma Magyarországon a nők átlagéletkora az első gyerek szülésekor 28 év.

Nyilván többféle oka lehet annak, ha valakinek nincs. Később szeretne, nincs párja, stb.

2017. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Mert válogatósak. Lehet itt a karrierre fogni de a valóság az hogy válogatósak. Pedig hát tökmindegy lenne ki a DNS donor mert manapság amúgy sem divat 1-2 év után együtt maradni.
2017. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%

Röviden : csak.

Nyílván nem ugyanaz az indok mindegyiknél. Lehet pl meddő is.

2017. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Mert olyan korokben mozogsz valószínűleg...én sok 30körüli not ismerek gyerekkel..az ovibol,sulibol... Egy szorakozohelyeken nyilvan gyerektelenekkel fut ossze leginkabb az ember..
2017. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%

#1

Tudod az átlag nem azt jelenti hogy a legtöbb nő 28 évesen szüli az elsőt. Ha levesszük a kokerókat bőven 30 felett lenne az átlag.

2017. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

31 éves nő vagyok, nincs gyerekem és mostanában nem is tervezek. Imádom a munkámat, el sem tudom képzelni, hogy egy gyerek miatt feladjam a karrieremet, pedig párkapcsolatban élek. Kolléganőkkel nemrég beszélgettünk erről, és többen is ugyanígy vélekedtek - mondhatjuk, hogy a környezetemben lévő hozzám hasonló korú nők nagy részének nincs gyereke. Van egy gyerekkori barátnőm, 2 évvel fiatalabb nálam, náluk van egy ovis. Ha áthívnak vmi "partira", ott meg azt látom, hogy az ő baráti társaságukban meg szinte mindenkinek van gyereke. Szóval attól függ, hol nézel körül.

De akinek ennyi idősen nincs gyereke, az van nem is akar, van karrierista és később akar, vagy - ilyent is ismerek párat - évek óta nem jön össze. Meg még persze ezer más ok lehet, de sztem ezek a legjellemzőbbek.

2017. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
"Mert válogatósak. Lehet itt a karrierre fogni de a valóság az hogy válogatósak. Pedig hát tökmindegy lenne ki a DNS donor mert manapság amúgy sem divat 1-2 év után együtt maradni." Gondolom neked nincsenek igényeid és bármilyen nővel családot alapítanál (költői kérdés, általában az ilyen "férfiak" akarnak alanyi jogon modellnőket). Idióta. Meg ugye a huszas férfikorosztály minden tagja gyereket akar és anyagilag is adott a helyzet...
2017. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
1%

#7

Én már felneveltem 3-at köszi szépen, nővel meg nehezen lehetne újabb mert még nem legális a leszbikus örökbefogadás. Az arcodból meg visszavehetnél te pénzéhez kapca.

2017. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azért nincs, mert nem akarok. Pont.


És vszeg nem is lesz, nem akarom elcs.szni szerencsétlen gyerek életét azzal, hogy muszájból megszülöm, noha nem is vágytam rá.


28n

2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Körülöttem mindenkinek van gyereke.

Kettő a minimum. Őszinte leszek, szerintem igenis piszkálódásból tetted fel a kérdést, mostanában divat a harmincas nőkre mutogatni, a férfiakat valahogy senki nem veszi elő. Anno az volt a sztereotipia, hogy a nők fogják meg a férfiakat gyerekkel, jaj miért akarnak a nők gyereket-házasságot, csak a férfi életét keserítik meg. Most meg az a baja az ilyen morgóknak, hogy a bizonyos nők nem akarnak/ nem tudnak vállalni gyereket. Gyakori, hogy a gyerek születése után hagyják ott a férfiak a nőket vagy csalják meg. Szerintem épeszű nő úgy vállal gyereket a mai világban, hogy mindent bebiztosít.

Off az 52 (néha 53%) válaszolóval ne törődjetek, ugrik az ilyen kérdésekre, hogy ekézhesse a nőket.

2017. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!