Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok, mert nem akarok...

Önző vagyok, mert nem akarok kapcsolatot olyan férfival akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 16:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Sokkal korrektebb megoldás, mint áltatni az ellenkezőjéről, aztán meg együttélés során derül ki, hogy nem tudod tolerálni a gyereket.

2017. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2017. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Én sem akarok, és nem érzem magam önzőnek.
2017. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem, de szerintem érdemes esélyt adni. Én is így voltam vele, mint te, de amikor megismertem a jelenlegi férjemet, azonnal megváltozott a véleményem. Annyira összeillünk, senkivel nem találkoztam előtte, aki hozzá hasonló volt. A gyerekek meg nagyon rendesek, nem sok vizet zavarnak. Persze megértem, ha nem, de szerintem 1 találka erejéig érdemes esélyt adni.
2017. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy onzo, nem mindenki tudja toleralni h a masiknak van mar gyereke. En nem lennek jo mostoha, tehat jobb, ha nem is kezdek ilyenbe.
2017. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Mindenkinek szíve joga olyan szempontok szerint választani párt, amit ő fontosnak ítél, ezt kívülről teljes hülyeség lenne kétségbe vonni.


Ha neked a szakállas pasik nem tetszenek, akkor nem választasz szakállast, ennyi, punktum, ne erőltesse már rád senki, ha nem akarod. Az önkéntes megmondóemberekkel ne foglalkozz, akik ilyesmi alapján minősítenek.

2017. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Valahol olvastam (és ismerek egy lànyt aki jó példa erre) a nőkben van egy "ösztön a pasi kisajátìtásàra"..Ő (akarja először magàhoz kötni a pasit ennek módja a gyerek) először gyereket szűlni a pasinak. Elsőszülött mindig becsesebb...Halottam de szerintem igaz. Sok nő nem szeret a pasija gyerekét + egy nő törődèst szeretetet figyelmet kìvàn amin osztoznia kell.
2017. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

nem önzőség,

mondjuk nálam ez önmagában nem lenne kizáró ok

gondolom a gyerek az anyjával él

2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon is felelősségteljes és előrelátó döntés. Teljesen egyetértek, én sem jönnék össze olyan férfival.
2017. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek joga van eldönteni, milyen párt szeretne. Mondjuk én is úgy voltam vele, hogy nem kezdek gyerekes férfival, aztán úgy történt, hogy a kissrácba hamarabb beleestem, mint az apjába, annyira aranyos :D
2017. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!