Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, hogy sokkal...

Az mennyire gáz, hogy sokkal jobban érzem magam idősebbek tásaságában? 16/l

Figyelt kérdés

Sokkal szívesebben beszélgetek idősebb emberekkel (20-35 között) mint egyébként a korom beliekkel. Sokkal több témáról tudunk beszélgetni, és sokkal érdekesebbek számomra mint a korombeliek. Lehet hogy rossz helyen keresgélek embereket, viszont mindig csak szidni tudják a dolgaikat, vagy éppen az ecsetelni, hogy milyen szar az élet, mert éppen megint (pl.suliidőben) dolgozatot kell írni, vagy éppen megint feleltetnek. Értelmes témáknál nem tudnak állást foglalni, saját véleményük nincsen, csak a társadalom által beléjük nevelt sablonos álláspontokat tudják ismételgetni. Egy problémát mindig csak egy oldalról közelítenek meg, folyamatosan a másikat majmolják.

Mostanában egyre inkább beszélgetek idősebbekkel, és sokkal jobban érzem magam az ő társaságunkban.

Mit gondoltok erről?

(Mielőtt jönnének az olyan kommentek, hogy apa-anya komplexus, meg miért idegenek véleménye befolyásol, csak kíváncsiságból kérdezem)


2017. aug. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel amikor annyi idős voltam mint te. De a kérdésre sajna nem tudod a választ , hogy mennyire gáz.
2017. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, a te korosztályod valódban elég gyerekes még.

Szóval átérzem, nem baj ha érettebb vagy.

2017. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne siess ennyire. Maradj még gyerek, jobban jársz.
2017. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekunk mindegy, neked lesz ebbol problemad. Oka van annak hogy nem a veled egykoruak erdekelnek, es nem a vilagban van a hiba hanem benned. Valoszinuleg nem tudsz beilleszkedni, vagy szrnak a fejedre, nem vagy eleg nepszeru, vagy barmi es abba menekulsz hogy az idosebbekkel jobban kijossz.
2017. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-essel ne foglalkozz, hülyeségeket mond, mert azok alapján amiket írtál látszik rajtad, hogy ez nem csak menekülés miatt van, hanem mert tényleg jobban érzed magad az idősekkel.


Nekem is a barátaim 20,22,30 évesek, mert már elég komolyak ahhoz hogy tudjanak viselkedni, érettek.

A tinik többsége pedig csak hisztizni tud, depizni, stb.

Semennyire sem "gáz"...

2017. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.

Én tizennégy éves lány vagyok és jobban kijövök az idősebbekkel, a korosztályom eléggé felszínes, eltérő az értékrendünk és a véleményünk is.

2017. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!