Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Miért jó nekik?

Ez miért van? Miért jó nekik?

Figyelt kérdés
A gyakori kérdéseken lévő trollokról lenne szó.Komolyan,ez miért jó nekik?Miért jó,hogy nem segítenek a kérdezőnek,csak hülyeségeket írnak mert szerintük viccesek?!Az ezotéria téma körben látom leggyakrabban.Ha nem hisznek az ilyen fajta dolgokban,akkor mit keresnek a témakörben?Nem értem.
2017. aug. 22. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszeruen nincs jobb dolguk, nincs életuk.
2017. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A farönköt hiába öntözöd, úgy sem fog kihajtani!
2017. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Részben magamra ismertem. Ha valaki egy komoly, vagy fontos/érdekes kérdést tesz fel, arra mindig normálisan, segítőkészen válaszolok. De vannak olyan kérdések (minden kategóriában), amikor egyszerűen nem tudom visszafogni magam. Továbbá vannak, akik már a kérdéssel is trollkodnak, provokálnak. Őket szintén szénné oltom.

Csak egy pár ilyen kérdés, fejből.

Nőtt egy pattanás az orromon, most ugye meg fogok halni?

Megettem egy szelet csokit, ugye el fogok tőle hízni?

És ezotéria:

Ha szexelek egy nővel, akkor a pokolra fogok kerülni?

Tarot kártyából meg lehet jósolni, hogy ki lesz a férjem 10 év múlva?

Azt álmodtam, hogy egy egér megette a sajtot, mit jelent ez?

Ilyen, és hasonló kérdésekre, hogyan lehet értelmes választ adni, amikor mind baromság?

2017. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekik örömet okoz, ha felbosszantanak valakit.
2017. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!