Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » érdemes elmenekülni a problémá...

érdemes elmenekülni a problémák elöl egy másik országba?

Figyelt kérdés
szerelmi probléma, család, barátok, élet meg ilyenek elöl

2017. aug. 23. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ÉN eljöttem, és maximálisan megérte, tudod, TE akarhatod megoldani a problémákat, ha a családod, barátaid, stb. ebben nem partnerek.


Miért hagytam ott mindent? Mert meguntam, hogy mindenki beleugat az életembe úgy, hogy nem is ismernek. Mikor beszélgetni próbáltam velük, akkor jöttek az Ő problémájukkal, a véleményem senkit sem érdekelt, stb.


A párommal megértjük egymást, fontos, hogy ki mit gondol egy adott dologról.

Nem rázzuk le a másikat "csak hisztizel" - dumával, hanem támogatjuk, amennyire lehet.

2017. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van abban valami, amit utolsó mond. Mindazonáltal, ha mindenki szembe jön az autópályán, akkor szabad elgondolkodni, hogy esetleg én vagyok rossz sávban. Ha kérdezőnek mindenkivel problémája van, akkor nagyon valószínű, hogy ő csinál valamit rosszul, s ezen nem fog változtatni az sem, ha külföldre menekül. Aki a Balatonban nem tud úszni, az a Hudson-öbölbe is belefullad.
2017. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 asus66 válasza:

Ja,, tudom, régi post.

"Miért hagytam ott mindent? Mert meguntam, hogy mindenki beleugat az életembe úgy, hogy nem is ismernek. Mikor beszélgetni próbáltam velük, akkor jöttek az Ő problémájukkal, a véleményem senkit sem érdekelt, stb."

EZ A LÉNYEG.

Önző,talajmenti, anyagias társulat. BÁRMIT megtesznek az anyagi jólétükért, a többi le van ejtve.Hazafiak? aha, értem ,valójában a haveri kör és család, a többieket meg taposni.

Mondjuk nekem pl. terror, bűnöző szinten szólnak bele, vagyis irányítják az életemet. Ez van. De azért,vaker nélkül, tessék megnézni, mennyien mentek el,és nem fognak visszajönni. Egy értelmi, mentális szint felett nem viseli el az ember, és ha teheti megy.

2022. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!