Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel, elvárha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel, elvárható? Egy kapcsolatban szerintetek normális az, hogy a felek dugdossák egymás elől a telefonjaikat?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatban szerintetek normális az, hogy a felek dugdossák egymás elől a telefonjaikat?


A párom egyszer lebukott, hogy túl bizalmas kapcsolatot (állítása szerint közeli barátságot) ápolt az exével, hatalmas vita volt, de megbeszéltük, azt mondta, bármikor belenézhetek a telefonjába, és meg is tettem néha, mert eleinte nagyon bizalmatlan voltam. Nem találtam semmit. Természetesen ez fordítva is így van. Tudja a feloldókódomat, előtte nyomkodom a telefonomat, otthagyom, ha mondjuk elmegyek fürdeni, akárhova, az utóbbi időben azonban ő mindenhova viszi magával, vagy kikapcsolja és beleteszi a táskájába.

Véleményem szerint ez azért is lehetséges, mert nem szeretné, hogy a telefonjába turkáljak, ez érthető valahol. De valahol meg úgy érzem, hogy egy jó kapcsolatban nincsenek titkolózások egymás előtt. Nekem nem probléma, ha néha belenéz a telómba, hisz semmi olyan nincs benne, amit ne láthatna, vagy nem szeretném, hogy lásson.

Nyilván nem arról beszélek, hogy folyton a másik telefonját vizslatjuk, de azért az a másik véglet, hogy inkább kikapcsoljuk és azt mondjuk, szar az aksim, mindjárt lemerülök, miközben 54%-on van...


Ti mit gondoltok erről? Vaj van a füle mögött vagy csak megunta, hogy néha belenéztem?



2016. máj. 12. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem van rejtegetni valója. Az okostelefonok hátránya, hogy a "fél életed" benne van, így könnyen ráakadhatsz valami kellemetlen dologra. Sajnos én is buktam már le így... 36F
2016. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy most már minden gyanús... Múltkor barátnőmmel a fröccsenős fosásról beszélgettem Facebookon, röhögtem rajta, és nem akartam barátomnak megmutatni, nyilván nem túl nőies. Ha akarta volna, belemagyarázhatja, hogy a szeretőm poénjain nevetek, pedig nem...
2016. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Egyébként nincs rossz előérzetem. Én úgy érzem, csak arról van szó, hogy amikor előlhagyta a telefonját, szinte minden alkalmat megragadtam és belenéztem. Lehet, megelégelte. Ugyanakkor azt gondolom, ha ez van a dologban, egyszerűen csak meg kéne mondania, hogy ez zavarja és én tiszteletben tartanám, de hát, ő mondta, hogy ezentúl bármikor belenézhetek a telefonjába.


Azt sem érzem korrektnek, hogy én nem dugdosom az enyémet előle, tehát nem kölcsönös. Mondjuk ő szerintem nem nézi meg az enyémet, bár én nem is vertem még át őt soha.

2016. máj. 12. 15:54
 4/21 anonim ***** válasza:

Az, hogy belenézhetsz a telefonjába, nen azt jelenti, hogy állandóan vizslatni kell... Próbálj meg ezen a bizalmatlanságon túllépni, mert nem normális.

Mi a párommal egymás telefonján is játszunk, netezünk, de nem is nézegetjük egymás privát levelezését. Egyikünket sem érdekli, ha a másik meglátja, nincs titkolnivalónk, de én kifejezetten sértve érezném magam, ha azt nézegetné.

Ha nem bírsz benne bízni, hagyd a fenébe. Ez nem normális. Én is besokalltam volna. Attól még, hogy elől hagyja, nen kell állandóan kémkedni... Az nem volt elég bizalom, hogy otthagyja?

2016. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Nem másolom át ide, a 8. válaszban leírtam mindent.

2016. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha van okod bizalmatlankodni,az már rég rossz.Minek vagytok együtt,ha közben titkos "barátságot"ápolt az exével?Én ilyet biztos nem bocsátanék meg,hogy lehetne bízni valakiben,aki titkolózik?
2016. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Na, ez az, hogy lassan kezdett visszaépülni a bizalom, mert tényleg semmi gyanúra nem adott okot, a telefonját nem rejtegette, nyílt volt, most meg kezdődik ez az rejtegetés, de nagyon durván.

Eddig mindig szem előtt volt a telefonja, most meg ha nem a kezében látom, akkor sehol, eldugja. Értem én, hogy zavarja, ha megnézem, de akkor mondja meg, mert így a megtépázott bizalmat csak jobban elveszti.

2016. máj. 12. 16:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nem meri a másik előtt hagyni a telefonját, laptopját, az régen rossz. Exem is ilyen volt. Nem véletlenül az exem. 25/N
2016. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A rejtegetés túlzás talán ha nincs titkolni valója az embernek. De mondjuk engem nagyon zavart mikor exem belenézett, nem rejtegettem mert, nem volt titkolni valóm de nálam a telefon és a tárca olyan személyes holmik amikhez nem szeretem ha hozzá nyúlnak.
2016. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ti már az elején elcsesztétek a dolgokat...
2016. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!