Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok esténként aludni...

Nem tudok esténként aludni mert mindig csak néhány rossz emléken jár az agyam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni hogy mi, igazából néhány barátom nagyon megbántott. Ez még tavaly nyáron történt. Azóta voltak jobb és rosszabb időszakok, de most már 3 napja szinte nem aludtam semmit. Hajnali 1kor lefekszem, szenvedek az ágyban, gyakran felkelek, kicsit járok, és így lassan sikerül elaludni, utána 8kor kelek.. Ez suliban is így volt.. 16/f

2017. aug. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a mindfulness meditációra, ez segíthet.
2017. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kognitív viselkedésterápiában jártas szakembernél pár alkalom is segíthet (módszereket mutat a negatív, rossz gondolatok kezelésére).
2017. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rossz emlékeket írd felül friss, jó emlékekkel, pl nézz meg egy jó filmet, menj el kirándulni más barátokkal, és esténként a jóra emlékezz.
2017. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne járj terápiára, ne is meditálj. Vegyél erőt magadon, és ne gondolj a rossz emlékeidre. Tudom, milyen érzés ez, a rossz emlékek nagyot tudnak ütni elalvás előtt. Gondolj a jó emlékeidre, biztos vannak olyanok is. Ha nincsenek, nézz vidám filmeket.
2017. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet más területein is pozitív változást hozott sokaknak a mindfulness meditáció például, azért ajánlottam.
2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!