Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként nehezen alszok el,...

Esténként nehezen alszok el, mert mindig akkor jut eszembe minden hülyeség, és hiába próbálok kikapcsolni, néhány perc múlva megint azon kapom magam hogy gondolkodok. Van valami ötletetek hogy aludhatnék el könnyebben, gyorsabban? 15/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Citromfű teát igyál napközben legalább háromszor, és este egy jó erőset csinálj magadnak.
2015. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, nem valami perverz csávó vagyok, hanem tényleg lány. Én a mai napig használom megnyugtatásként az önkielégítést. Utána egyből el tudok aludni.

Minden nap futok, vagy görkorcsolyázom, nemrég edzeni is elkezdtem, mégis, semmi nem tud annyira lenyugtatni, mint ez. Elmegyek, és minden rendben.

21/L

2015. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam, de szép lassan, nagy önuralommal rászoktattam magam, hogy lefekvés után néhány perccel "kizárjam" a problémákat a gondolataimból, és csak a lélegzetemre figyeljek. Ez viszonylag gyorsan elaltat.
2015. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!