Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babánk néhány napja...

10 hetes babánk néhány napja esténként egy órán keresztül sír. Lehet ez még hasfájás v már kezdődhet a fogzás? Sokat nyálzik.

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld masszírozni a pociját, óramutató járásával megegyezően, vagy a combjait óvatosan nyomkodd a mellkasa felé. Ha pukizik, akkor a hasa fáj. De fogzás is lehet, főleg hogy nyálzik. Próbáld ki a Dentinox gélt, fincsi kamillás íze van. Vagy masszírozd az ínyét. Ha attól megnyugszik, akkor a fogacska volt a bűnös.
2008. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát a fogzás joval arrébb van..ez a nyálzásnéhány babánál elég gyakori.A sírás lehet hasfájás,de a nyálzás utalhat éhségre is,mert beindul az emésztés.
2008. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hülyeség, fogzás miatt símán nyálazhat már 10 hetesen. Meg a baba nem állat, hogy attól nyálazzon, hogy éhes...wáááá(1. voltam)
2008. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

wáááá!

Az emésztőnedvekről hallottál?

Na sebaj én csak írtam , hogy korainak tartom a fogzást..és épp van egy ilyen babával dolgom ..miután evett egykeveset jobban lett..Ha valaki éhes és beindul a nyálzás ,akkor irrigálja a gyomrot, mintha rágóznánk, előkészül a gyomorsav az emésztésre, de nem fog semmi leérni így fájdalmat okoz..ezért kell kis mennyiséget enni. De mindegy mindenki csak a véleményét tudja leírni..

Kedves kérdező félre ne érts,lehet hogy a másik válaszolónak van igaza, nem cáfolni akarom, csak azt leírni amit én tapasztaltam, tanultam.

2008. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű, hogy rendszeresen kap enni az a baba, de mindegy...
2008. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

igen én sem ezt mondtam, ha érted...

Én is rendszeresen eszek, néha mégis van éhségérzetem, amikor elég egy keksz is hogy jobban legyek.., csak mert épp valami felingerelte a gyomromat..persze lehet a fogzás is ingerlő dolog.

2008. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ez nem chat ablak...!!!!!!!!Egymást ócsárolni máshol kell!!!

Amúgy én is kiváncsi lennék ,mert egy hónapos kora óta nyálzik intenzíven a babám, most 2,5 hós, és már mindent töm a szájába. Én is úgy gondolnám, hgy ez még nemfog, de hallottam már 3 hós babáról, akinek kijött a foga...

Ha a hasa fáj, akkor húzza a lábát.

2008. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hogy a kérdező azért konkrét választ is kapjon a kérdésére..... Az én lányom is esténként nyűgös, általában 7-8 között. 8-kor visszük fürdeni. Mi arra gondolunk, hogy a fürdést várja, ha a te babád is nagyon szeret fürdeni, elképzelhetőnek tartom ezt. Ezen kívül sok inger érhette napközben és már fáradt, várja esetleg az esti rituálékat és hogy végre lefekhessen aludni. De mindezeken kívül valóban lehet a foga is, illetve hogy a fogcsírák már elkezdtek fejlődni. Az én babám is sokat nyálzik és evés után közvetlenül is! tehát nem lehet akkor az éhségtől! Sok mindent rágcsál, betömköd a szájába. 10 hetesen is lehet fogzástól, bár a fog kijövetele még valóban odébb van! 15 hetes kislány anyukája.
2008. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sziasztok, hu, hát eléggé megoszlanak a vélemények, ahogy látom. Babám evés után miután leteszem büfi után a kiságyba kezdi el a sírdogálást, és a kezét tömködi a szájába, és nyálzik nagyon aztán nemsokkal ezután bukik is. a fürdést nagyon szereti ott mindíg csend van, viszont utána újra kezdi. Épp most is ez a helyzet.

..

2008. aug. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!