Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legfurcsább dolog vagy...

Mi a legfurcsább dolog vagy tárgy ami a birtokodban van? :D

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm. Talán A Hobbitból Kili rúnaköve.
2016. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Panelban lakom, de van egy kis (1m*0.5m) füveskertem a nappaliban(a macskám miatt)
2016. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak olyan ember tudja megmondani, aki eljön hozzám, és rácsodálkozik.
2016. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éve kivett epeköveim :)
2016. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rágóm, amit akkor rágtam, amikor életemben először csókoltak meg. Gusztustalan, és a srác azóta rég a múlt része lett, de megtartottam.
2016. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D Mind király:D Az enyém azt hiszem egy kb 10 éves véres vatta (a saját vérem van rajta). Azért jók ezek mert van hozzájuk történet általában:)
2016. szept. 6. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is évekig őriztem a véres vattáimat, de nemrég kidobtam mindet :/
2016. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszembe, hogy anyukám eltette a 6 éves koromban levágott copfomat és a kipottyant tejfogaim egy részét is, azok is megvannak még :) (Az epeköves válaszoló voltam :))
2016. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Éles AK47-es lőszerek, még a katonaságból, lövészeten csórtam mint mindenki egy kis szuvenír.

Saját készítésű kamerastabilizátor, hobbi videós vagyok.

Fém köldökcsipesz, ez is még a seregből , a kulcscsomóm ékes darabja volt.

MD80 kémkamera, amit használtam is régebben, csak úgy hobbiból. Természetesen álcázva.

Pillangó kés, katonaságnál sokan ezzel múlatták az időt.

Nunchaku. Fiatalon sokáig űztem ezt a "sportot", egy falunapon még fel is léptem vele(velük, kettővel is megy).

Ma már egy fém nunchakum is van "végszükség" esetén, igazi romboló....csak gyakorlottaknak.

Tetováló oklevél. Egy napos tanfolyamot végeztem 20ezer volt, de még nem volt tetoválógép soha a kezemben, akkor sem és azóta sem.

Nyestszőr ecset, tehén farokszőr ecset, mókusszőr ecset. Tíz éve hagytam abba az olajfestést, idő hiányában. Tervezem a visszatérést.

Régi papírpénz gyűjteményem, mindenféle pengő.

Repülő Klub Igazolvány. Hőlégballon versenyeken obszerverkedtem.Repülési jegyzőkönyvet kellett készíteni a megtalált markerekről, repülési útvonalról.

Talán ennyi...hirtelen.

2016. szept. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pénisz formájú szívószálam :)
2016. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!