Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha babysitter vagyok, ezt meg...

Ha babysitter vagyok, ezt meg kellene kérdeznem?

Figyelt kérdés
Au pairként dolgozom (tehát olyan babysitter, aki a családdal él), van egy pici, köves orrpiercingem és egy kicsi tetkó az ujjamon. Most újakat szeretnék, tetkóból szintén kicsit, illetve egyet, ami annyira fent van a combomon, hogy úgy sem látnák soha. Nyilván ezt is elmondanám a családnak, de annyira már ismerem őket, hogy tudjam, ez nem lesz probléma. Viszont piercingekből most kicsit extrémebbeket szeretnék. Nem tudom, hogyan reagálnának. Érdemes lenne így várnom (mert nem akarom azt sem, hogy igent mondjanak, ha zavarja őket, sem azt, hogy nemet mondjanak, de rosszul érezzék magukat miatta), még ha elég "öreg" is leszek már új piercinghez, mire náluk végzek? Vagy meg kéne kérdeznem, mert már így is van piercingem, a gyerekeknek meg mindegy, hogy extrém-nem extrém, ők még ezt nem így látják?
2017. aug. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem egy kis ízléses tetkó itt, egy kis piercing ott nem zavar, de ha már nagyon extrém lenne, az nem tetszene.
2017. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudjuk megmondani, hogy a befogadó családod hogyan reagálna.

Én azt tudom, hogy ha egy normális, kulturált, udvarias ember vagy, aki a munkáját jól végzi, engem nem érdekelne, hogy mit változtatsz a külsődön.

2017. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!