Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez, csak csajok...

Mitől lehet ez, csak csajok dolgoznak?

Figyelt kérdés

Szóval mitől van az egy olyan helyen ahol csak csajok dolgoznak hogy a barátnőm folyton kék zöld foltokat szerez? Szóval van amikor a combján van egy olyan folt mintha beütötte volna, van amikor a bicebszén, van amikor a hasan vagy a mellén, de szinte mindíg valahol ilyen, szóval ennyit nem ütheti be, meg nem is olyan akin könnyen meglátszanak a foltok, de akkor hogy kerülhetnek rá ilyenek?

Multkor több ilyen volt rajta, meg le volt horzsólva a térde akkor azt mondta hogy elesett biciglivel, de mind a két oldalán sebes volt, a biciglin meg semmi nyom. Mitől lehetnek ezek?

Ha kérdezem csak azt mondja hogy biztos beütötte, de idáig soha?

Most meg kb két hónapja minden nap?



2017. aug. 24. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a munkahelyén szerzi őket?
2017. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet:

- nagyon ügyetlen (én nem szerzek folyton, de elég gyakran, heti 1x biztos, pedig nem vernek és nem ugrálok össze-vissza, gyakran tényleg arra sem emlékszem, mikor ütöttem ott be

- nem a munkahelyén szerezte, hanem máshol

- orvosi eset (van, akinek túl érzékeny a bőre meg akár a csontjai is)

2017. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan jön haza, és nincs messze a hely, szóval kizárásos alapon máshonnan nem szerezheti.
2017. aug. 24. 12:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy durva a szex ami a hátad mögött zajlik.
2017. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem orvosi eset, eddig sose voltak ilyenek rajta szóval tényleg csak ritkán, de úgy két hónapja szinte minden nap.És hol itt hol ott, tehát nem az van hogy mindíg ugyanabba a valamibe üti be magát, mert nem figyel.
2017. aug. 24. 12:36
 6/13 A kérdező kommentje:

4

Az biztos nem, mondom szinte csak csajok vannak, meg olyan idős pasik akiknek már szerintem fel sem áll.

Szóval a szex kilőve.

2017. aug. 24. 12:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont lehet, hogy valaki bántalmazza, és ez bizony komoly dolog. Csak fél elmondani neked. Le kéne ülnötök beszélni.
2017. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam csak nem értem hogy hogy, szóval ma a combján van egy sebe, holnap a karján, aztán a mellén stb, szóval nem az hogy pl összeverekszik valakivel és akkor megy az adok kapok, aztán utánna semmi, hanem ma itt holnap ott szerez valami sebet, karmolás, foltott stb.
2017. aug. 24. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor észrevétlenül beütöm magam a munkahelyen, aztán meg csodálkozok, hogy itt-ott-amott foltos vagyok. Na de amit írsz, az már kissé gyanús... A mellénél milyen folt van? Olyan mint egy kiszívás, pl?
2017. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A mellén inkább olyan mint egy csípés, szóval mintha valaki megcsípte volna.

De van hogy máshol is hasonló, aztán van olyan is mintha karmolásnyom lenne pl a karján, vagy mint akit megrúgtak vagy megütöttek pl a combján stb.

2017. aug. 25. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!