Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek a világ legfélelmeteseb...

Melyek a világ legfélelmetesebb munkahelyei? - ahol a legnagyobb hatalmú s legfélelmetesebb négylábon-járó öltönyök dolgoznak?

Figyelt kérdés

Olyan világszinten félelmetes munkahely(ek)re gondolok, ahol akár újoncok, akár már ott levő emberek is vért izzadnak s kistresszelik a belüket, már akkor, amikor a fehéringes főnökük megjelenik a hátuk mögött... mindig azért könyörögnek, hogy még csak 10 percet kapjanak a sorstól, amíg nincs a főnök.

Ahol min. egyszerre 12 marha bonyolult, összetett feladata van mindenkinek bármely időpillanatban, ahol esti órákig tart a műszak a hadurakon kívül.

Ahol több ezer folyamatos ügyfél van, eszméletlen bonyolult kapcsolati hálóban; ahol folyamatosan csörögnek az újabb feladatokat adó telefonok, minden ügyféllel máshogy kell beszélni, más adatokat fejbenntartani...

Ahol olyan durva, villámgyors pénzmozgásokat, utálatos kereskedelmi műveleteket kell megérteni/fejbentartani (akár egyik pillanatról a másikra) szinte, mint a tőzsdén...

S ahol mindenki totális, feszélyező, egyeningben s munkaöltönyben van (főleg a főnök), minden szóváltás szigorú, formális, élettelen, de kegyetlen darálós...

S ahol aki belép, s nem egy pénzügyi zseni s lelkiismeretlen TÚLÉLŐ, kegyetlenül ráfizet, negatívba jön ki (mert arra is költenie kell, hogy tudja végezni a munkáját).


Brrrrr......


2017. júl. 28. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Te homar vagy ?
2017. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ilyen helyen 2 évet, de felmondtam, jobban mondva elhagytam a helyszínt.


Ott mindenki fordítva ült a lovon, nem is tudom mi volt a fejekben.


Bár a vezetők nem öltönybe dolgoztak, de egyre inkább úgy éreztem magam mintha a TEK-nél dolgoznék vagy az FBI-nál, ha még egy napot maradok lehet vittek volna diliházba.


Olyan szintű káosz volt ami már szürreális komolyan mondom.

2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nezd, aki eleg komoly vegzettseggel, es megfelelo kepzettseggel rendelkezik ahhoz, hogy "egyszerre 12 marha bonyolult, összetett feladat" megoldhato legyen szamara, az ilyen munkahelyrol szepen eljon, es keres masikat, mert megteheti.
2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Így van, az élet nem rabszolgasors, senki nem kényszerít rá, hogy félelemben éld le.
2017. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!