Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álltatok Ti vagy közeli...

Álltatok Ti vagy közeli barátaitok az irígység célpontjában? Ha igen, hogy küzdöttétek le az ezzel járó lelkiterhet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. A lány szép, nagyon jóalakú, aranyos csaj. Fenékig érő szőke haja van, magas, vékony. Feltünő jelenség még összekötött hajjal smink nélkül is. A baj az, hogy bárhova megyek vele, mindig beszólnak neki. A nők irígységből, a pasik meg nyilván azért, mert bejön nekik. Azt látom, hogy egyre jobban zavarja ez a helyzet és már nem szívesen mozdul ki sehova. Önbizalma is egyre kevésbé van, nem nagyon mer barátkozni meg nyitni új emberek felé. Amúgy semmi baj nincs vele, kedves, vicces, egyáltalán nem lenéző senkivel. Az emberek azt gondolják, hogy csak a szegény kövér vagy csúnya lányokat bántják, pedig én az ő példáján látom, hogy ők is nagyon durvák tudnak lenni és egy szép lány is lehet áldozat. Ti, mint barátok mit javasolnátok? Pszichológust vagy esetleg más szakembert? Én mondom neki, hogy ne törődjön senkivel, tegyen a világra, de ő magára veszi és begubózik.

2017. aug. 24. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos rossz kategóriát állítottam be :/ Rem.azért jön rá hasznos válasz.
2017. aug. 24. 16:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom nem kaptál választ.

Sajnos ezzel nem lehet sokat tenni. Hacsak nem hízik el villámgyorsan, az irigy nők nem fognak lekopni :)

Én is így jártam, viccesen hangozhat, de nekem az allah szeme/nazar talizmán segített.

Nem igazán hiszek benne, hogy megvéd az átkoktól de mégis jobban érzem magam, ha velem van. Pszichológus segíthet, de sajnos nem tudja megvédeni a külvilágtól. Ideig-óráig a fejébe tud beszélni, de hamar visszaeshet, ha már nem jár oda.

Emellett kerüljön el mindenkit, aki közeli ismerőse és irigykedik rá, mert tönkreteheti teljesen. Az én "barátnőm" évekig ásta alá minden hobbimat, mire rájöttem, hogy mit is alkot pontosan. Hiába dobtam ki, addigra már késő volt, egyiket sem tudom élvezni, mert konkrétan lelkiismeret-furdalásom van, hogy jó merek lenni valamiben...

2017. szept. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!