Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem érzitek magatokat...

Ti nem érzitek magatokat lehangoltnak/"depisnek", miután teljesült egy cél, amiért régóta küzdöttetek?

Figyelt kérdés
Amikor vége egy időszaknak, amiben nagyon sokat dolgoztatok(pl tanulás egy vizsgára, diploma megszerzése, összejöttök valakivel, akire már régóta vágytatok, stb..) hogy elérjétek, és aztán egyszer csak teljesül. Engem ilyenkor olyan üresség és céltalanság érzés fog el, ami megrémít, és nem is tudok örülni annak, amit elértem. Nem tudok mit kezdeni magammal, úgy érzem, mintha eddig a célom adott volna értelmet a napjaimnak, de nélküle semmi vagyok. Nagyon rossz érzés..ez normális? és mit lehetne tenni ellene?
2017. jún. 23. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Nem, mert attól, hogy letudtam valamit nem állt meg a világ, ott a következő lépcsőfok. Megvannak a vizsgák teszem azt 3,45 átlaggal, akkor ott a cél, hogy jövőre legyen 3,85, megszereztem a diplomát, akkor megyek mesterre, próbálok egy jó munka után nézni, összejöttem azzal akire vágyom, akkor elkezdünk élni, tervezzük a jövőt, komolyra fordítjuk a kapcsolatot (házasság, gyerek ha megvannak a feltételek, ha nem, akkor azért megyek előre). Mindig van még előre, sosem érjük el a maximumot, mert az szerintem lehetetlen.
2017. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hat nemtom... Én ugyanezt érzem. Most evvegen is küzdöttem a töri otosert mert altalanosban dicséretes voltam mindig.

Végül sikerült elérni de semmi... Még örülni se tudok neki... Így még undorodom magamtól is hogy miért csinálom akkor? Még amúgy is utálom magam.

Még van hogy elerek valamit (pl első barát komoly kapcsolat lett volna) akkor kihatralok belőle... És nem akarom pedig előtte évekig azt néztem ahogy a barátnőm mind elvannak egy baráttal enmeg egyedül voltam mindig is... Tavaly még lett volna egy komoly kapcsolatom erre, nemtudom mit csináljak, féltem és nem léptem mint egy óvodás... Pfuj

2017. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi előző vagyok kicsit magamra terelték a témát.. amúgy nemtudom mit tehetnel bocsi :(
2017. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*tereltem
2017. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!