Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfinak van nőnek jobb lenni?

Férfinak van nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Minden szempontot egybe vetve...
2017. aug. 26. 15:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Férfinak jobb lenni. A nőknek sajnos hamar kopik a fényük. /sajnos/ Egy férfinál pedig nem számít a kor.

Nő vagyok amúgy én is.

2017. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért így nem igaz. A nőknek a szexuális kisugárzása talán hamarabb veszít a fényéből, viszont, úgy 60 körül kialakul egy újfajta bájuk, az a nagyanyós, nagymamás kedvesség. És az sem lebecsülendő, mert a férfiak például 60 éves korukra már szintén elvesztik a szexuális vonzerejüket, és semmit nem kapnak helyette, csak vannak jellegtelenül.
2017. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
egy nonek konnyebb az elete nem agaskodik semmi a gatyajukban nem kell gyurniuk meg sportolniuk se muszaj a legtobb lany nulla sportal is elfogadhatoan nez ki, konnyebb part talalniuk csak ki kell valasztaniuk egyet a sok kan kozul, alig kell dolgozniuk vmit mert szerintuk minden ferfimunka, nekik csak megszuletni volt nehez.
2017. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Megannyi sikertelen próbálkozás után én azt vallom, hogy nőnek jobb lenni. Sokkal könnyebb párt találni, azt kaphatnak meg akit csak akarna ha egy kicsit is jobban néznek ki. Én meg férfiként nem vagyok sikeres a nőknél.
2017. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
A nőknek majdnem minden téren könnyebb dolguk van.
2017. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Nőknek könnyebb.
2017. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!