Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem irritáló ha...

Csak szerintem irritáló ha valakinek tiszta photoshoppolt a képe?

Figyelt kérdés
Főleg instán látom ezt a jelenséget. Bírom amikor az ilyenek képe alá azt írják milyen szép, gyönyörű. Pedig az nem is a valódi arca. Az ellen semmi rosszat nem mondok, aki kisminkeli magát, de hogy még pluszba photoshoppol is, az már túlzás. Photoshoppal bárki szebb.
2017. aug. 26. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Annál már csak az jobb amikor direkt úgy áll be, hogy a fény az arcán legyen és konkrétan világít a feje mert annyira kiégett már a kép, és ugyanúgy "jajj de szép" meg hasonló kommentek érkeznek.
2017. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek a magánügye. Én csak a kialvatlansági táskákat és pattanásokat szoktam letakarítani, ugyanis azok nem állandóan vannak ott az arcomon, tehát nélkülük is én vagyok, nem valaki más, egy fotón azért nem szeretném ezeket mutogatni. Oké, aki mondjuk teljesen más arcot csinál magának az nem ez a kategória, de azért rám még nem mondták, hogy nagyon más lennék élőben, mint fotón.
2017. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki pattanást takar csak ki az más, de valaki az egész arcát amitől teljesen műnek néz ki az illető.
2017. aug. 26. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel egyszer Szabó Zsófi buktatott ki.

Konkrétan egy paca volt a feje és két szem.

A sok fogyatékkal élő meg puncsolt, hogy milyen szép :D

2017. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak az ilyen photoshoppolt/fényelt emberekkel van a baj, hanem azokkal is, akiknek ez tetszik.

Ez a fajta "szépség" olyan valami, ami nem létezik a valóságban. Az emberek úgy mondják azt, hogy "nem igazi", mintha konkrétan lennének a valóságban "ilyen igazi" emberek, akik filterekkel az arcukon szaladgálnak..

Az más, amikor konkrétan becsapok embereket azzal, hogy valóságosnak tűnik egy kamu kép, de az ilyen képek alapból nem tűnnek valóságosnak, legalábbis egy értelmes ember agyában realizálodik, hogy ez nem úgy néz ki, mint a valóság. Tehát egy retusált képtől nem várod el, hogy úgy nézzen ki a valóságban is, ha egyszer nem létezik ilyen "szépség".

2017. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul értelmezed, mert amikor dicsérnek egy ilyen képet, akkor nem a személyt dicsérik, hanem a képet, pl ha "művészi kép"-ről van szó akár. Attól, hogy instán tetszik a kép, még nem jelenti azt, hogy megismerkednék az illetővel. A sztárokat is retusálják, és azok is pontosan annyira valótlanok/álomszerűek, mégis szeretik egyes emberek... Amikor ilyen képeket dicsérsz, az kb. olyan amikor rajzfilm figurákat kedvelsz, vagy aránytalan testfelépítésű anime karaktereket:)) tehát elfogadod, hogy ezek sem léteznek a valóságban..
2017. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!