Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Marina névről?

Mit gondoltok a Marina névről?

Figyelt kérdés
Nem Mariann, nem Mária, hanem Marina. :)

2017. aug. 26. 23:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mesében a sellőt hívták így, úgyhogy nekem az jut róla eszembe.

De ha már így ki kell emelni, hogy mivel ne keverjék össze akkor feltételezem az emberek egy nagyobb csoportja nem tudja értelmezni elsőre. Ezzel mindenképp idegesítő élni, úgyhogy ez biztosan a hátránya. Van egy Melina nevű ismerősöm, már sajnáltam és én ia untam, hogy minden alkalommal magyaráznia kellett, hogy nem Melinda.

Valamint a becézései pontosan ugyanazok mint az "öreges/divatjamúlt" Márianak, Mariannak, Mariettának, Margitnak stb.

2017. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Általánosban volt a felettem lévő osztzályban két Marina is, de rajtuk kívül senkit sem ismerek, akit így hívnak. Az egyik lány nagyon szép arcú, alacsony, gyönyörű dús hajú, a Marina névről ő jut eszembe. Nekem tetszik, mert nem olyan "öreges" mint a Mária, különlegesebb.
2017. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
A kis hableány. Meg Szikora Robi (Ciao Marina).
2017. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem a szörp jut róla eszembe.

De általánosban alattam járt egy lány, akit így hívtak. Olyan vékony volt, mint egy etióp. A suliban a tanárok figyelemmel kísérték a családi életét, mert szemet szúróan látszott szegényen, hogy nagy lehet otthon a baj...

2017. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Régen tetszett, de ma már nem :)
2017. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép,kecses, nőies.
2017. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az a nagyon finom torta, amit a nagymamám sütött még gyerekkoromban :)


Névnek (szerintem) átlagos, egyáltalán nem rossz, de én nem adnám.

2017. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hat lehetcsak nekem de az jut rola eszembe, hogy horvatul ugy van a kikoto hogy marina. A hajonk a marina tribunjban parkol szoval ja ennyi jut eszembe. Nem adnam, de lehet hogy aki nincs ennyire benne a hajozasban annak nem tunik fel
2017. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!