Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Berki Krisztián ( a herevasaló...

Berki Krisztián ( a herevasalós, és nem az olimpikon) vagy vv Aurelio vagy a hozzájuk hasonló celebek miért annyira népszerűek mindkét nem körében?

Figyelt kérdés
A férfiak majmolják őket a lányoknak pedig bejönnek, és egyszerűen nem értem hogy miért?
2017. aug. 27. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a hitvány csőcselég rájuk akar hasonlítani.
2017. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a prolik körében népszerűek.
2017. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes barátaid lehetnek, az én köreimben nem jönnek be senkinek.
2017. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Népszerűnek nem nevezném őket
2017. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert könnyen értek el nagy hírnevet és pénzt, gondtalanság, egyszerűség, okoskodás. Inkább ez a példakép mint Berki névrokona, aki egész életét feltette a tornára és "csak" olimpiai bajnok lett.
2017. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én leszarom mindkettőt, inkább megbotránkoztattnak mint hogy bejöjjenek.

A mai világban meg ilyenek az emberek, szégyenebbnél szégyenebb embereket majmolnak.

Persze tisztelet a kivételnek.

2017. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A média ezt tolja ezerrel ,ezért ezek a példaképek. A kigyúrt semmiből gazdagodott bunkóogre, meg a földbuta faxpörgetőművész ,ebben megtalálja a magyar fiatal férfilakosság zöme,e az élete célját.Tudom bárkit kérdezel ,senki nem nézi senki nem szereti őket de a statisztikák szerint az ilyen műsorok a legnépszerűbbek. Persze csak a prolik kedvelik na igen, csakhogy idehaza a lakosság 90 %-a "proli"
2017. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A BERKI Krisztián olimpiai bajnokot "majmolom"-kitartásilag. A másik meg nem érdekel, baráti körömben ezek nem elterjedtek-sajnos még az olimpikon sem nagyon, de jobban érdeklik őket ezek a celebek. Egyik haverom imádja a VV-t akar is majd benne szerepelni, régn nagyon okos, rendes fiú volt, de már elzűllöt, a tanulás sem érdekli, inkább a buli, pia, még drog is. És szintén ilyen senki akar lenni, és valószínűleg ilyen is lesz. 18éves fiú, régebben tényleg nem ilyen volt... :(

Én egy olimpikont jobban értékelek mint ezeket a senkiket

2017. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A normálisabbakat egyikük sem érdekli.
2017. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A normális értékrenddel bíró, kulturált, igényesebb réteget nem érdekli. Inkább ennek ellenkezőjét, a másik réteget, amely a mai Magyarországon sajnálatos módon eléggé széles.
2017. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!