Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Berki Krisztián mitől ilyen...

Berki Krisztián mitől ilyen sikeres? Szerinted mi kell a sikerhez és pénzhez?

Figyelt kérdés

Azt ne írja senki hogy kemény munka, kitartás, szorgalom. Nyilván ez is vezet valamire, de a meggazdagodáshoz nem elég.

Szerintem csak simán hülyére kell venni az embereket, átgázolni rajtuk gátlástalanul, lenézni és kihasználni őket.

Sokan ezt nem tudják megtenni mert túlságosan alábecsülik magukat és jószívűek.

Néztem most egy csomó édes életet, meg Berki interjút és az jött le belőle, hogy Berki nem egy buta ember. Okosabb mint azok az emberek akik lenézik és egy bohócnak tartják. Tudja hogyan kell pénzt csinálni a semmiből, a sok nagyokos aki szidja nem képes rá. És igaza van. Minek legyen normális, komoly ember ehhez a beteg szar világhoz. A máz mögött még lehetünk valakik. De teljes egészében sohasem lehetünk, mert születésünktől fogva hat ránk a világ. Úgy mint a régebbi korok is formálták az embert, a mostani is formálja valamilyenre. Felesleges, nem lehet normális, értékes, korrekt embernek lenni. Fogalmunk sincs, mit csinálnak belőlünk és mik lehetnénk, mi emberek.


Talán kicsit pszichopatának kell lenni ahhoz, hogy valaki elérjen ilyen dolgokat.

Van pár megszólalása amire felfigyeltem. Agykontroll - addig hajtogatja hogy ő mekkora király meg tökéletes, amíg tudattalanul is de az emberek elhiszik, és félnek tőle meg becsicskulnak neki, hiába egy utolsó bunkó senkiházi. Tekintély, ez a kulcs.

Másrészt két videójából is kiderül, hogy zsidó származású, így már érthető hogy van ennyi pénze. De szeretném megtudni, hogy mitől terjedt el ez a dolog, hogy a zsidók sok pénz csinálnak, meg jól üzletelnek? Mert ha így van, szeretném megtudni a titkukat. Szeretném megtanulni ezt a mentalitást. Nem látom értelmét hogy az életet dolgozásra pazaroljam. És igen, ez a mondat teljesen rendben van és jogos! Ha nem így gondolod, te is agymosott vagy.


Így két opciót találtam ki, az egyik hogy lemondok a pénzről, a másik hogy sok pénzt csinálok.


Nem járok egyetemre, nem áll előttem fényes karrier, nem vagyok egy szorgalmas ember, bár ez nem jelenti azt hogy nem lennék rá képes hogy azzá váljak, csak egyszerűen nem látom értelmét.


Elgondolkodtam ezeken a dolgokon, az emberek működésén, a tekintélyen, a manipuláción. A gyenge, szolgalelkű emberekből általában nem lesznek Berki Krisztián féle milliomosok.

Ki mit gondol?


2017. márc. 26. 03:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
melyik Berki? a vasalt herés??
2017. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

na szerinted drága MELYIK? :)

aki ennyire képbe van azt előre megkérem, hogy ne koptassa a billentyűzetet.

2017. márc. 26. 06:14
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

és te miért koptatod a billentyűzetet, ha gyakorlatilag le is írtad a választ?

vagy most csak hiszti miatt kellett ezt leírnod?

2017. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Berki úgy milliomos, hogy gyakorlatilag semmi sem az övé. Ő csak egy reklámfelület. Jól él, de ha jön egy újabb arc és a szponzorai mondjuk nem látják értelmét, hogy ezt a médiaszociopatát tovább pénzeljék, igen csak megcsappanna a az életszínvonala. Ágyő kocsi, villa, herevasalás, stb. Neki így kényelmes, mert tulajdonképpen nem kell semmit sem teljesítenie.

Másik út, hogy az ember átbassza az embereket. Ezzel csak az a baj, hogy ha van lelkiismereted, akkor elég szarul fog esni.

A harmadik út, hogy neked van egy víziód és azt te meg akarod valósítani. Mondjuk szeretnéd, hogy a mozgásbeteg embereknek jobb legyen, ezért tervezel egy compact exoskeletont, amit aztán értékesíthetsz.


A zsidók vándorkereskedő népek voltak sokáig, a vallásukba, a kultúrájukba bele van épülve a jéghátán megélés is és jellemzően igen jó az emberismeretük. Bryan Tracy-t ajánlom, olvass utána a tranzakcióanalízisnek, időmenedzsmentnek, és kezd el kihasználni életed minden pillanatát, mert gyorsan elmúlnak.

2017. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Megnéztél egy csomó édes életet és az jött le hogy a berki okos? Ez komoly? Ne haragudj de akkor te a legostobább ember vagy a Földön. Berki sikkasztásból és csalásból lett lett gazdag. Nézd meg vele a Friderikusz riportot amikor egy egész napot eltöltenek együtt. A pali olyan síkhülye hogy a riporter nem bírja vele pár óránál tovább. Egy alekosz szintű 90es IQjú trashceleb. És elég gáz hogy a mai fiatalság követendő példája, mert vmi drága kocsija van.
2017. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 berkilac válasza:
90%
Kell hozza egy fogado reteg. Olyan, aki nezi a musorait, olvassa a rola szolo cikkeket.....mint Te. Talan meg peldakepnek is tekinti. Azonban ha a figyelem hirtelen egy masik "majomra" iranyul, visszaesik a nezettsegbol bejovo honorarium. Ilyenkor jon a herevasalas, bunko es uninteliges szovegeles, masok foldbetiprasa nyilvanos adasban. Ekkor mar fulladozik a dolog. Elobb-utobb mar azt sem tudjak, hogy ki az a Berki. Sajnos a tornaszunk nevrokona, igy az igazan nagy ertek hatterbe szorul a csocselek agyaban.
2017. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha a "másik Berkit" követnéd és a róla néznél videókat, ő (és a kitartása) lenne a példaképed egész biztos hogy többre vinnéd az életben.
2017. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert a hemzsegő pr0liknak el lehet adni.

Nem kell ehhez regényt írnod.

2017. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Láttam a Friderikusz riportot, és nem azért nem bírta vele mert síkhülye hanem mert nem értettek egyet egy dologban és ez felidegesítette. Azért mert valaki másképp gondolkodik mint TE, attól még nem feltétlenül hülye. De mindenkinek a saját kis világa a tökély, ezt jól tudjuk. Valahogy éreztem hogy ilyen válaszok jönnek majd. :D

Ez az oldal valami olyan pszichológia mentén működik, hogy amit a kérdező állít, azt mindenképp le kell szólni. Ha most azt írtam volna, hogy Berki egy mekkora suttyó paraszt állat, ingyenélő stb, gyűlölöm. Akkor jöttek volna védeni, hát hogy te csak szidod de mégis többet ért el, több pénze van, mit foglalkozol vele stb.


"Berki sikkasztásból és csalásból lett gazdag" Na és te mit tudsz? Te még erre se vagy képes hogy ebből gazdagodj meg, nem hogy másból. :D

2017. márc. 26. 15:18
 10/13 anonim ***** válasza:

A pénz hajtja.

Mindig azt nézi keresi miből lehet pénzt csinálni.

Lánya sem azért lett reklámarc mert fel lett kérve hanem Krisztián kereste fel őket lezsirozni.

Minden kapcsolatot megragad hogy üzletet csináljon belőle.


Ismerek mást pl aki nullábol lett gazdag, mindig azt nézte másokban mit vehet el tőlük. De ezzel is álmodik. Pl az exe elhagyta lett mástol gyereke de olyan álma van hogy hiába nem az övé, álmában őt választotta a gyerek..


Egyfajta egocentrikus beállitottság kell hozzá. Nem a jótékonykodás vezérli őket

2017. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!