Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírjam ki a nyári szünete...

Hogy bírjam ki a nyári szünetet, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a nyári szünet és minden nap egyre jobban görcsöl a gyomrom, hogy semmi tervem nincs, csak itthon fogok ülni három hónapig.

Amire rátesz még egy lapáttal, hogy a családom minden tagja eléggé kijárós, úgyhogy kb. minden nap hallgathatom, hogy: "olyan jó idő van, nem mész ki ?"

Van egy barátom, tavaly nyáron a legjobb barátom volt, de mostanra alig beszélünk, kb. csak köszönünk egymásnak az utcán.

Az osztályomba pedig el tudok beszélgetni pár emberrel, de őket is mindig én keresem, vagy ők, ha nem tudnak mással lenni.


15



2017. máj. 14. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen e-mailezek veled, ha gondolod. (Ha valakivel csak úgy beszélgetni szeretnél.) Egyébként olvasni, írni, zenét hallgatni, sétálni vagy rajzolgatni szoktam a szabadidőmben. (Na meg persze filmezni is) Ezek elterelik a gondolataimat, ha egyedül vagyok...

L/16

2017. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg arra nem gondoltál hogy íratkozz be valami 1 hetes táborba? Sport, vagy tanfolyam? Én szeretem a magányt, viszont ugyanúgy igénylem hogy legalább 2 naponta beszélgessek egy kicsit valakivel.
2017. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mész ki te is?

Itt a nyár, végtelen a lehetőségek sora. Koncertek, fesztiválok és bulik mindenfelé. Számtalan ember, akik azért vannak ott, hogy jól érezzék magukat másokkal. Kocsmák ahova be lehet menni megismerni embereket, csocsózni, billiárdozni, stb. Hangluatos helyek.


Városokba elutazni, megnézni a tájakat, várost nézni, látni ezt-azt.


Akár csak a bringádra felpattansz, és teszel egy nap alatt egy kellemes 30km-es kört az otthonod körül. Értékelj egy szép felhőformát, egy erdőség látványát, egy patakot vagy hatalmas folyót, hegységeket, ezek szép dolgok.

Remek időszak állatot tartani, kutyát sétáltatni, vagy elmenni horgászni.


Ha éppen nincs kedved kimenni a házból, ezt is megértem, ilyen is van, akkor lehet: hangszeren játszani/zenélni, filmet nézni, sorozatot nézni, olvasni, írni, rajzolni, videojátékot játszani (rengeteg fenomenális játék van, amik akár művészi szinten állnak a történetükkel vagy megjelenésükkel, akár segítenek ellazulni egy agyatlan lövöldözéssel), tanulni(!!! az internet segítségével minden lehetőséged megvan, hogy szinte bármit elkezdj megtanulni alapszinten, akár idegen nyelvet, akár programozást, vagy bármit).


Neked valami társaságfüggőséged van? Mindehhez amit felsoroltam, nem kell senki más, ha éppen senki nem csatlakozik hozzád. Közben is lehet társaságot szerezni. Az emberek nem valami távoli, megközelíthetetlen idegen lények, nyugodtan megszólíthatsz mást az utcán, a parkban, koncerten vagy kocsmában. Természetesen azért érdemes előbb megnézni az illetőt, nem mindenki barátságos, dehát ilyenekbe mindenki belefut, nem kell túl sokat belegondolni.


És ha valami programodat esetleg végig egyedül töltötted el, abban sincs semmi. Legközelebb, amikor ismerkedsz valakivel, lesz sztorid amit elmesélhetsz, hogy ezt meg azt csináltad.

2017. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, a sportot egészen kihagytam. Amihez szó szerint 0% anyagi befektetés kell, az a futás és rengeteg saját testsúlyt hasznosító gyakorlat. Ha van egy kis pénzed, beléphetsz sportegyesületbe, evezés vagy küzdősport. Ha sok pénzed van, akkor konditerem.

A biciklizés egy remek dolog, annyi minden van benne, amit lehet szeretni. A testmozgás, a sebesség szenzációja, a változatos környezetek.

2017. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is félek hogy egyedül töltöm a nyarat, ha gondolod írj 😊 18L
2017. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem ez a nagy tervem, elmegyek egy sport táborba, hátha összehaverkodok valakikkel, ha nem is akkor is legalább egy hétig emberek között leszek s tudok dumálni valakikkel, felkeresem néhány régebbi barátomat, egyet elmegyek velük valamerre, lesz családi kirándulás is, fogok menni +órára, s még lehet ha valami érdekes ismerkedős dolgot kinézek magamnak :). Én is elég magányos vagyok sajnos :\. Egyetemen remélem változnak majd a dolgok.


18F

2017. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem a sorozatok mindig lefoglalnak. Meg az olvasás, azt nagyon szeretem.
2017. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!