Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már, hogy újra fel...

Volt már, hogy újra fel kellett építenetek az életeteket?

Figyelt kérdés
Már van 1 diplomám, 1 nyelvvizsgám, 1 rosszul fizető munkahelyem. Fél éve dolgozom magamon, kondizok, hogy jobb legyen a megjelenésem, új ruhákat veszek, hogy befolyásosabbnak tűnjek és egy olyan munkahelyről ábrándozok épp, ahol nem árt az enyhe elegancia, tanulok még egy nyelvet, dolgozom a beszédkészségemen, tükör előtt és barátok előtt gyakorlom a prezentációt is. De még rengeteget kell dolgoznom és még el kellene végeznem egy másik egyetemet is. Nálatok mennyi időbe telt, amíg felépítettétek újra önmagatokat? Meddig laktatok a szülőknél?
2017. aug. 28. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne, hogy hany évesen vágsz bele a 2. Egyetembe.....

Mert ojé higy tanulsz, de a saját életed mikor indítod be? Esnitt most nem arrol van szó, higy otthon laksz vagy sem, hanem saját család stb stb...

2017. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én épp most építem, nulláról, vagy mínuszból. Egy súlyos baleset miatt édesanyámnál lábadozok, elvesztettem a munkámat, a kocsimat, a lakásomat, a barátaimat, és feléltem a pénzemet. Ennek ellenére komoly terveim vannak, és pozitív vagyok. Úgyhogy ne nyarvogj haver, hanem nyomjad!
2017. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, 22 évesen (menekültem otthonról, csak épp egy szar kapcsolatba) és 25 évesen (a szar kapcsolatból kifelé) mindkétszer kis híján a halálból hoztam vissza magam.


Hosszú lenne leírni, éveken át tartó bántalmazás - lelki -, miatt egy senkinek éreztem magam, nem mertem semmibe fogni, ismerkedni, élni.

Csak ültem a szobámban (dolgozni eljártam, persze), és a képzeletbeli kis világomban éltem, mert ott nem fájt semmi.

Közben lefogytam 40 kilóra (169 cm-hez) és terveztem, hogy tudok mielőbb kilépni a helyzetből.


Amint kiléptem, mindkétszer egy hónap alatt meghíztam 53-ra, boldog lettem, nevetős és éltem.

Lassan egy éve végleg hátat fordítottam a múltamnak, kijöttem a kedvesemhez 1000km-re, és most egyelőre itt tartok. Boldog vagyok, szerelmes és erős, aki nem tűri, hogy még egyszer megpróbálják eltaposni.


28n

2017. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!