Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen fő gondolkodásmód...

Ti milyen fő gondolkodásmód szerint élitek az életeteket és hová helyezitek magatokat a világban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit konkretizálj, egy csomó -ista kifejezést be tudnék most ide pötyögni :)
2017. febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy szóval: sajátos.

Több szóval: az enyém szerint.

.

Gondolkodásmódom meghatározza helyem a világban - és a világ helyét gondolkodásmódomban.

2017. febr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mottom "fuck it"

Ez által, a sz*r munkám ellenére is baromi boldog vagyok.

2017. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem tudom.
2017. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Carpe diem!" Mert sosem tudni, lesz-e holnap. Ezért élvezzük az életünk minden egyes percét! Így élek és így halok. Túl kevés az idő arra, hogy elpocsékoljuk napjainkat. Tegyük szebbé azokat, gazdagítsuk élményekkel, tapasztalatokkal!


"Que sera, sera!" = Lesz, ami lesz.

Sose tervezek, inkább csak álmodozok. Amit tudok, azt pedig megvalósítom. Az ábránd később aztán válhat valósággá, de mivel jelenleg nem más, mint képzelet, így a realitás talaján maradva kevesebbet csalódok. Persze akárhányszor megpróbálok bízni, mindig földre koppanok. Ezért igyekszem e mottó szerint élni. A cél érdekében mindent megteszek, de nem bízom benne, hogy elérem. Így néha meglep a nyereség és nem érint meg túlzottan a veszteség.

2017. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végtelenül realista próbálok lenni, szerintem sikerrel.
2017. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!