Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg halották a vitánkat a...

Meg halották a vitánkat a szomszédok ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A férjemmel eléggé csúnyán össze vesztünk és több mint valószínű hogy a kiabálásunkat a szomszédunk is meg halották. Ami miatt eléggé kellemetlenül érzem magam szint e szégyenkezem most a szomszédok előtt hogy mit gondolhatnak rólunk ezek után.Még az utcára is kellemetlen kimennem annyira magamra vettem a dolgot.Tudom hogy nem a szomszédok a lényeg de most mégis erre irányul a kérdés.z udvaron vesztünk össze a férjemmel.Nem vagyok benne biztos de valószínűleg meg halhatták.Mivel ki hallatszódik eléggé minden.Csak normális válaszokat várok.
2017. aug. 29. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, mintha mi sem történt volna!
2017. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamból tudok kiindulni.

Amikor hallom a szomszédokat veszekedni nem igazán érint meg semmit nem gondolok róluk másként. Ha szóról szóra mindent hallok nevetek rajtuk és ennyi. Másnap már nem is emlékszem rá.

Ha pedig mi veszekszünk engem hidegen hagy hogy ki hallja bár nem szoktunk fej hangon üvölteni de azért itt hallatszik minden a panelba.

2017. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Mindenhol vannak viták . Nekem a szomszédomék rendszeresen vitáznak éjjel nappal amit azért a társasházban rajtuk kívül még 9 lakás lakói "élveznek"

Ne foglalkozz a szomszédokkal csinálj úgy mint ha nem lett volna semmi . Ha pletya megy rolla az is 2-3 napig van a porondon aztán más ...

2017. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Senkit sem érdekel.
2017. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni
2017. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a szomszédokat nem érdekli, inkább csak azért, hogy mikor lesz csend végre.
2017. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Áh. Nekem volt olyan szomszédom is, hogy áthallottam a zokogását hajnalonta, meg hogy berúgva kiabált magában. Gondoltam biztos rossz passzban van, inkább sajnáltam.

Amíg egyik fél részéről sem történik fizikai bántalmazás, addig nem érdekel.

2017. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk veszekedni(kik nem?) eddig még senki sem szólt érte(csak egyszer azért hogy hagyjuk már abba akkor kicsit tovább tartott az üvöltözés) és engem például nem érdekel mások véleménye, mivel attól hogy esetleg nem tudok róla még mindenkinek vannak összetűzésiei és akár valóban gázos dolgai, a veszekedés önmagában nem az
2017. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, mindenkinek megvan a saját baja/gondja, hogy azzal foglalkozzon, hogy a szomszédok kiabáltak.
2017. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én első lépésben megtanulnék helyesen írni a helyedben!
2018. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!