Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutalis kapuzárási pánikon...

Brutalis kapuzárási pánikon van 35 évesen. Ti hogy kezelnetek?

Figyelt kérdés

19/20 eves koromig eleg rosszul neztem ki,emiatt csendes voltam,nem lettek barataim,tapasztalatom es ez az egesz eletem meghatarozta.

Most ebredtem rá hogy nem szórakoztam,nem buliztam,nem voltak csinos tini baratnőim,haverok akikkel bandazhattam volna,nem voltam koncerteken,fesztivalokon..üres az életem visszatekintve.

Dehat ezek már elszálltak,nem lehetek újra 18.

Mas hogy kezelne ezt az erzest?

35/F


2015. febr. 13. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát nézd, milyen az élethelyzeted? Mert nem mindegy, hogy asszonyka és 3 gyerek vár haza, vagy agglegény vagy. Utóbbi esetben nyugodtan élhetsz, ahogy jól esik - már a törvényes kereteken belül.


Ha családos vagy, akkor ezeket ez energiákat le kell kötnöd valami építőmódon: sport, esetleg asszonnyal együtt, kirándulás, új hobbi stb.

2015. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, én soha nem "szórakoztam", nem buliztam, nem bandáztam haverokkal, csak operában meg komolyzenei hangversenyeken voltam, fesztiválokon egyáltalán nem, aztán mégsem éreztem, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2015. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Szembeülnék a tükrömmel és addig röhögnék magamon mig el nem mulik.
2015. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én sem bánom, hogy nem jártam soha diszkóba. De attól még sok minden mást igen, ami kimaradt tiniként/fiatalként. Nem mindegy, hogy valamihez nem volt kedved, vagy nem volt lehetőséged. Kérdező, természetesen pótolhatod, amit elmulasztottál, de nyilván tisztában vagy vele, hogy 35 évesen nem ugyanaz az élmény, mint 10-20 évvel fiatalabban. Dolgozhatsz azon, hogy mostantól színesebb legyen az életed. Sokan vannak úgy, hogy a fiatal éveik szépek, aztán kiüresedik az életük, és ugyanúgy gyászolják, mint te.. Legyél te pont a fordítottja. Amit így is pótolni lehet, azt pótold, a többit helyettesítsd azzal, amivel tudod.
2015. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

van egy csomó önsegítő könyv, nem csak az amerikai maszlag, hanem tényleg hasznos dolgok, a könyvtárak is tele vannak velük. próbálj valami ötleteket meríteni, élj a jelenben, és ne a múlton keseregj, hanem használd ki azt az időt, ami most van. a legtöbb embernek nem tökéletes az élete. mindenkinek vannak elmaradásai, mindenki megbán elszalasztott dolgokat.

35 évesen, pláne férfiként még nagyon fiatal vagy.

tekintsd ajándéknak, hogy rájöttél, hogy élni szeretnél, és kezdj el élni. használj ki minden napot, gyűjts élményeket, örömöket.

2015. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se buliztam égbe-világba, nekem se voltak szép fiúim, bandázni ugyan bandáztam, de meg is szívtam velük rendesen. Szerintem változtass az értékrendjeiden/gondolkozás módon, akkor lehet ezt kellett volna tenned és így élned - de nem hinném, hogy akkor is ez mutatta volna meg, hogy éltél -, de most és élj a jelenben, szórakozni most is eljárhatsz a korodnak megfelelően, koncertekre is. Csinos, tini bőid ugyan nem igen célszerű, hogyha most pótolnád őket :), de egy megértő, akár örökre szóló társad még mindig lehet. 35 évesen még nincs itt a vég, ez még nem kapuzárási pánik szerintem, csak egy kisebb kétségbeesés, még előtted van az élet.
2015. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap lehetne egy " kapuzárás " hiszen a tegnap már soha nem jönn el:)
2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, most nincs időm bővebben írni. 35/N
2015. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Én most 26 vagyok de ha visszanézek nem bánom h kihagytam rengeteg lerészegedős 7 végét. Ma több eszem van mint másnak. A tini lányokat am sem bánom idősebb nők közt sokkal több az értelmes és nem csak a külsőségekre mennek. A bulizás mint olyan meg számomra egyenlő a kínzással. A 2-es hasonlóan én is inkább moziba/színházba mentem és megyek ma is.


Az h kinek mitől üres az élet totál szubjektív.

V kinek irigylésre méltó de neki még is unalmas.

Míg másnak szinte semmi se jutott de ő még is boldog.

Én nem bánom h ne vettem részt nagy orgiákba cserébe 1 nemi beteg gondozott sem jártam meg és nem kívánt gyerekem sincs.


Nem úgy mint pár haveromnak.

2015. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:

Szia!

Miért nem jársz most bulizni?

Szórakozóhelyek nem korhatárosak.

2015. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!