Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj ha...

Miért olyan nagy baj ha valaki egy kicsit csendesebb?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és mindíg is csendesebb voltam az átlagnál de nem is túl csendes,kb 2 hónapja kezdtem el dolgozni dee a munkatársam meg a főnökök is azzal csesztewtnek hohy miért vagyok ilyen csendes,hol ott én nem tartom magamat csendesnek,én is tudok sokmindenről beszélni ha van téma csak ez már zavar hogy állandóan ezzel zaklatnak mit tegyek
2017. aug. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szeretik az ilyeneket. Ez van. Időnként üvöltsd el magad, akkor talán nem fogják mondani.
2017. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebben pr0li társadalomban a nagyszájú pofabenemfogós stílus a menő,meg a divat.

A média is ezt sugározza.

2017. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Regebben en is csendesebb tipus voltam (igaz egy evvel idosebb vagyok mint te), de mar felkelt az oroszlan :) Aki baszogat azt bizony neked is honoralnod kell, a sajat magad erdekeben. Ne hagyd hogy szurkaljanak, addig fogjak csinalni amig ki nem keszitenek vagy el nem kergetnek.

En mar ezen a korszakomon tul leptem, mar inkabb en vagyok az aki keresi azt akin lehet cukkolodni. Gondolj bele, egy munka mennyivel jobban telik ha viccelodtok, beszologattok egymasnak minthogy ultok egy helyben es kussban dolgoztok...

2017. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert mi emberek sajna úgy viselkedünk az esetek 90%-ban mint az állatok. Aki nem idomul a csordánkhoz azt kikezdjük.

Te gondolom a csendességeddel nem tudtál beállni a birka nyáj közé, ami nyilván zavarta őket. Meg van ebben valami perverz öröme az embereknek, hogy minden áron támadható felületet találjon a másikon. Velem is ugyanezt csinálták. Én is az a csendesebb típus vagyok, de nem vagyok kuka, tehát ha jó a társaság akkor képes vagyok megállás nélkül beszélni, viszont ha nem jó a társaság, akkor van hogy meg sem szólalok. Akiik közt nem érzem jól magam, egyszerűen csak annyi kommunikációt vállalok, amennyit feltétlenül muszáj.

Én semmi bajt nem látok abban, ha valaki csendes, én is az vagyok, egyszerűen nem vagyok az a fajta, aki folyton beszél, egyszerűen nem ilyen a természetem. Ez van.


24/L

2017. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki sokat beszél, árt magának.
2017. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a főnököd, általában a főnöknek pont hogy az szokott lenni a baj ha az alkalmazott pofázik és nem dolgozik. Egyébként meg ilyen tapló parasztok az emberek, ha valaki többször csesztet, venni kell egy mély levegőt és úgy leüvölteni hogy a paróka leszálljon a fejéről. Utána majd befogja a száját.
2017. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!