Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan extrovertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan extrovertált fiuk akiknek bejönnek a kicsit csendesebb lányok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok introvertált viszont az ismerkedés, beszélgetés új emberekkel nagyon nehezen megy. Amúgy szoktam bulizni járni és nyitott vagyok, csak olyan láthatatlan vagyok pont a csendesség és visszahúzódóbb természetem miatt. Szóval vannak olyan bulizósabb, hangosabb fiuk akik buknak a visszahúzódóbb csajokra vagy esélytelen?

2017. aug. 25. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Egy szopast megengednek neked is esetleg meg is dugnak, de nem lehet veled villogni ha vizzahuzodo vagy igy baratnonek nem vagy jo.
2017. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Maximum a Szent Johanna Gimi mevű tinihányadékban :D
2017. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Persze, hogy vannak!


Ők azok, akik szereti, ha az asszony csendben otthon olvasgat, viszi a háztartást, amíg ők elmennek a haverokkal, és alkalmi kapcsolatokra vadásznak

2017. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezeket a válaszokat elkeseredett, rosszindulatú férfiak írják?


Már miért ne lehetne így? Lehet kisebb rá az esély, de a sok milliárd férfi közül biztos többnek tetszik ez egy lányban és nem cselédnek akarja maga mellé.

2017. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket a válaszokat elkeseredett, rosszindulatú férfiak írják? "


Nem, csak férfiként van egy csomó férfi kollégám/haverom/barátom.


És pont azt látom, amit írtam. Az extraovertált bulizós férfiak az asszonyt otthon tartják, közben meg a céges bulikon, a haveri kocsmázásokon, a baráti utazásokon megy a gyakornok lányok, a bártündérkék és egyebek hülyítése.


Persze, lehet álmodozni róla, hogy a város legmenőbb bulizós pasija majd szemet vet a kis csendes olvasgatós könyvmoly lányra, egy csomó tini film szól erről, csak utána nem kell meglepődni, ha a valóság mégsem a tini filmek kategóriát képviseli.

2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első 3 válaszoló nagyon agymosott féreg.


Nos csak személyiség számít. Sokuknak nagyon imponáló a rész, de míg szeretitek egymást, semmi sem számít.

2017. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
5# és te férfiaknak nevezed őket? Én tanulatlan ovisoknak, de ahogy szeretnéd.
2017. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Red Vixen nem unod a személyiséges dumádat?

Egy kapcsolatban nem csak a személyiség számít.

2017. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"5# és te férfiaknak nevezed őket? Én tanulatlan ovisoknak, de ahogy szeretnéd."


Teljesen mindegy, hogy minek nevezzük őket. A jelenség ettől még létezik, nagyon is létezik.


Én nem azt mondtam egyébként, hogy tetszik amit csinálnak, vagy egyet értek velük. Én annyit mondtam, hogy férfiként kicsit egyszerre tudom kívülről és belülről szemlélni a helyzetet (hiszen nem nekem teszik a szépet, viszont egy sör mellett nekem büszkélkednek a hódítással, vagy amikor felugrom hozzájuk, akkor látom, hogy az asszony szerelmes szemekkel figyel rájuk, közben nem is sejti, hogy míg ő otthon van visszahúzódóan, addig a nagyon elfogadó párja elfogad más nőktől is ezt-azt).

2017. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, biztos vannak. De hosszútávon gondot jelenthet a jellemetek különbözősége.
2017. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!