Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér miért beszél ilyen...

Puzsér miért beszél ilyen sokat a neurózisáról?

Figyelt kérdés

Folyton azt hangoztatja, hogy a "celebek" magánélete nem köztéma (ezzel amúgy teljesen egyetértek). Ehhez képest ő is folyton a generalizált szorongásáról beszél. Miért? Ismeri vajon a mondást, hogy "ne csinálj..."

Értelmes embert ez nem érdekli (mármint a magánélete).

Sem a betegsége, sem a családalapítási tervei, sem a fogyása, sem semmi.

Nektek mi a véleményetek?



2017. aug. 31. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Azért amiért te is róla beszélsz ezen az oldalon már mióta. Nem unod? Hogy lehet egy közszereplőn ennyire kiakadni? ha legalább politikus lenne.. Mi van nem tetszett neki egy videód vagy nem mosolygott vissza neked az utcán? Rém unalmas vagy.
2017. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. Nem a kérdésre válaszoltál.

2. Nem igazán értem, miről írsz, ez az első kérdésem róla.

3. Én, veled ellentétben nem egy személyeskedtem, hanem feltettem egy kérdést.

Részemről lezártam.

2017. aug. 31. 17:57
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Kell a nézettség. Amúgy Puzsér jó dolgokat mond, de annyira irritáló a stílusa, hogy csodálkozom, hogy senki nem verte még be a képét.
2017. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én régebben szerettem, de hatalmasat zuhant a szememben. Pont azt csinálja, amit elvileg megvet.
2017. aug. 31. 18:14
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Puzsér olcsó és gyűlölködő lett.

Valaki írta, hogy kb. ennek a tibiatyás rétegnek akar már megfelelni, ha lehet ezt így írni.

És igen, igazad van...sajnos.

2017. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Érdekesen küzd a mainstream ellen...
2017. aug. 31. 18:33
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Mart Magyarorszagon meg mindig tabutema a lelki problemak es a pazichiatriai betegsegek. Aki pszichologushoz vagy a pszichiatriara megy, az csak bolond lehet ugyebar. Meg ma is mutogatnak az emberre meg rakiabaljak, akirol koztudott, hogy szakember segitseget kerte valamikor, valamiert. Holott a "rakiabalo" embereknek lenne a legnagyobb szuksege ra.
2017. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezzel teljesen egyetértek! Vitán felül áll, hogy a mentális problémák (talán) a legnagyobb stigmát jelentik az alacsonyan kvalifikált, elfogadásra képtelen, buta, középkori szintű és hallatlanul primitív emberek körében (hú, de sokan vannak!).

Mondjuk, én Puzsérnak egyetlen, olyan nyilatkozatát sem láttam, ahol kifejezné az ezzel kapcsolatos aggályait. Attól, hogy én nem olvastam ilyet, még lehet, szóval ha ténylegesen van, akkor örülnék, ha valaki küldene egy linket. De ha nincs, akkor ez nagyon öncélú, mi több önző (mert csak a sajtó figyelmét akarja magára híni).

Azt azért hozzáteszem, hogy én egyszer végig hallgattam egy ilyen interjúját és ott egyszer sem beszélt, az általad ecsetelt problémáról, pedig MINDEN EGYES alkalmat ki kellene használni erre!!!

Az, hogy egyszer elmondja, édeskevés (ha történt ilyen)!

Igenis, kimerem jelenteni, hogy, ha felvállalja, akkor társadalmi felelőssége, ha úgy tetszik, kötelessége minden egyes alkalommal hangoztatni, ezt a problémát. Mert ha ezt nem teszi, akkor az egy ostoba, öncélú "szenzáció" keltés a sok prolinak (hogy az ő szavaival éljek)!

2017. aug. 31. 20:30
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert ő maga is a neurózis tüneteit mutatja.
2017. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem írtam, hogy nem neurotikus.
2017. szept. 1. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!