Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Puzsér miért beszél ilyen...

Puzsér miért beszél ilyen sokat a neurózisáról?

Figyelt kérdés

Folyton azt hangoztatja, hogy a "celebek" magánélete nem köztéma (ezzel amúgy teljesen egyetértek). Ehhez képest ő is folyton a generalizált szorongásáról beszél. Miért? Ismeri vajon a mondást, hogy "ne csinálj..."

Értelmes embert ez nem érdekli (mármint a magánélete).

Sem a betegsége, sem a családalapítási tervei, sem a fogyása, sem semmi.

Nektek mi a véleményetek?



2017. aug. 31. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

1. Mert ő a valóban rossz dolgairól beszél, amik átélhetőek és a legtöbb ember megtapasztalja, csak nem mer róluk beszélni (még a családban, közeli barátoknak, párjának sem). Nem derűs, napfényes, mosolygós interjúkat ad, hanem őszintén megmondja mi a helyzet.


2. Nézd meg akkor most, hogy Puzsér mennyit beszél. És most nézd meg hogy ebből mennyi időt beszél magáról és mennyi időt beszél NEM magáról. Látod a különbséget közte és a celebek között ebben?


3. Ezzel csak arra bátorít mindenkit, hogy az ilyen dolgainkról merjünk beszélni. Ne nyilvános, hanem csak egyszerűen ne legyen olyan ember a világon, aki nem mer beszélni a rossz dolgokról családdal, barátokkal. Nekem pl az ő viselkedése segített abban, hogy jobban ki merjek tárulkozni az igazán fontos embereknek (egy kézen megszámolható mindig) az életemben.

2017. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem tartja magában,mint a sok idióta,hanem ki meri mondani,fel meri vállani az érzéseit.

Sztem több ilyen ember kellene,és nem mindig csak ezek a hurráoptimista,szűk látókörű maszlag,ami terjed...

2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az általad megnevezett "hurráoptimista" embereket jómagam is rendkívül álságosnak tartom (pl. Szabó Péter), viszont Puzsér R. elég öncélú. Én egyszer sem hallottam, hogy bátorította volna a hasonló cipőben járó embereket, hogy merjenek a betegségükről beszélni. Ha ezt megtette, akkor szívesen várom a hanganyagot/írást.
2017. okt. 20. 19:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Azzal bátorít, hogy ő maga is beszél erről. Passzív módon bátorít. Úgy ahogy más a mai magyar nyilvánosságban nem nagyon.


Ezt onnan tudom, hogy nekem is segített ilyenekben

2017. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hmm...

Amiket mond, azok csak üres szavak. Az, hogy neked segített, az nem azt jelenti, hogy ő a messiás. Nekem pl. bipoláris zavarom van (ami azért rosszabb a neurózisnál) és nem segített P. R., de ezért nem mondom, h. senkinek sem tud ez segíteni. Csak azt mondom, h., amit tesz az álságos.

2017. okt. 20. 23:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,akkor az a bajod,mint nekem.
2017. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, akkor tudod miről beszélek. Egy ideig én is szerettem volna hinni, h. a "motiváció" segít, de a lítium többet ért.
2017. okt. 20. 23:39
 18/18 anonim ***** válasza:

15:


Nem kell segítenie mindenkinek.

2017. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!