Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig később jövök rá, hogy egy-egy életszakaszomban másképp kellett volna élnem?

Figyelt kérdés

Körülbelül az egész életem abból áll, hogy mindig egy lépcsővel le vagyok maradva az élettől, és azt próbálom pótolni, amit kihagytam, amikor annak lett volna az ideje?

25 éves srác vagyok



2017. szept. 2. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, ráadásul nagyon fontos dolgok, amikkel segíthetnék magamnak (tehát NEM olyanok, hogy "jaj, miért nem próbáltam ki az ejtőernyőzést?"). Eleinte én is kétségbe esetem, de mostanra kezdek helyre rázódni, bepótolok mindent. Persze rendbeszedni az életedet csak akkor tudod, ha elhatároztad, hogy megteszed. Én ezt egy könyvvel vertem a fejembe (mármint a szó szorosabbik értelmében! :D).
2017. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!