Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt gondolom magamról,...

Ha azt gondolom magamról, hogy ronda vagyok, az önértékelési gond vagy jó meglátás? Hol a határa a kettőnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
ehhez azért látnunk is kellene valami :D de általában önértékelési dolog, közel a határ, de általában aki tényleg ronda az tudja fixen h ő az
2017. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Kevés igazán ronda ember van. Ha te TUDOD, hogy az vagy + mindenki meg is erősít benne, akkor valószínűleg így van. De ha csak GONDOLOD, akkor önértékelési zavar, önbizalomhiány.
2017. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten rám vonatkozik a kérdés, inkább csak általánosságban kérdezem. Itt is szoktam olyanokat olvasni, hogy a válaszadók önértékelési gonddal diagnosztizálják a kérdezőt látatlanban. Ily Általában nekik va
2017. szept. 4. 18:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Ältalában nekik van igazuk vagy a kérdezőnek?


Illetve hogyan tudhatja meg az ember magáról hogy ronda? Azonkívül, amit a második válaszoló írt? Mert nem szokták egy emberről nyíltan megmondani, ha nem találják túl szépnek.

2017. szept. 4. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez is lehet, meg az is.
2017. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Van, aki csak sajnáltatja magát. Van, aki csak realista.

Szerintem aki kiír ide olyan kérdést, hogy ő milyen ronda, annak biztosan van valami lelki baja.

2017. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szépség/rondaság kérdése elég relatív, szóval az, ha valakinek nem tetszik a saját megjelenése még önmagában nem akkora gond, probléma viszont akkor van, ha az illető szorong, és másodrangú embernek gondolja magát emiatt.
2017. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, a jövőjét is brfolyásolhatja az ember kinézete, emiatt pedig szerintem jogosan szoronghat az ember. Például társkeresésnél sokat szämít.
2017. szept. 4. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés... Nekem mindig azt mondja minden családtagom, hogy "Jaj, de szép vagy!", de rájuk nyilván nem szabad alapozni, mert ők úgysem mondanák meg, ha esetleg valójában máshogy gondolják. Azt sem kaptam meg soha senkitől, hogy csúnya vagyok, de az ellenkezőjét se. Rokonokon kívül még soha nem dicsért meg senki, szóval nem igazán tudom eldönteni, hogy akkor most mennyire vagyok taszító vagy sem...
2017. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!