Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen emberrel? Lehúzott és futhatok a pénzem után?

Figyelt kérdés

Microblading szemöldöktetoválást csináltattam egy kozmetikai tetoválónál, aki házhoz jár, de nem voltam megelégedve a higiéniával, a tű ugyan új volt, de a maszk (és sajnos lehet a kesztyű is) szerintem nem. Ráadásul elrakta a tűt, amivel készítette a korrekcióra, persze már akkor tudtam, nem fogom hagyni, hogy ugyanazzal a tűvel dolgozzon még egyszer.

A tetoválásom nem maradt a bőrben, két hét múlva már szinte nem látszott, azt mondta a tetováló, nem baj, akár kétszer is korrigál, ha kell.

A gyógyulási idő végén, írtam neki Messsngeren, ahol korábban is tartottuk a kapcsolatot, de nem válaszolt, majd felhívtam és így megbeszéltünk egy időpontot, amit később lemondott.

50000 Ft-ot fizettem neki, most van egy nagyon halvány tetoválásom, ami nem érte meg ezt a pénzt, úgy látom ki akar bújni a korrekció alól, viszont valahol úgy érzem, jobb is, ha nem nyúl a bőrömhöz, a higiénia miatt.

A referenciái között feltette a szemöldököm, az egész arcom, felismerhetően... a friss tetoválással, ahol még szépek voltak a szálak.

Számlát nem kaptam.

Tudom, hogy hibás vagyok, amiért belementem ebbe az egészbe.

Most mit tegyek?



2017. máj. 8. 15:58
 1/2 Nuvolyna válasza:
én elsőkörben lementeném a képernyőképet, amire kirakott referenciának, mert másképp nem tudod bizonyítani, hogy tényleg ő csinálta. Ha ez megvan,írnék neki, hogy amennyiben nem fizet vissza minimum 30e Ft-ot, akkor megy a levél a fogyasztóvédelem + kozmetikus kamara körbe. NAV-ot kihagynám, mert elméletileg ott téged is kihozhatnak hibásnak, mert addig nem adhatnál át pénzt, amíg nem kapsz számlát. És ha van FB oldala, akkor oda is kitenném. Nagyjából ennyi, amit tudsz tenni szerintem.
2017. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja fb oldalára kiposztolod hogy mekkora gyökér plusz jelented a navnál hogy fusi munkázik. De amúgy hogy jut eszedbe házhoz hívni tetoválni valakit komolyan. Főleg ami az arcodon van olyat.
2017. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!