Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit irjak az oneletrajzomba...

Mit irjak az oneletrajzomba ha nem jartam kozepiskolaba? 17/L

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nev szul ev honap, lakhely, fenykep, de azon kivul mit irjak?
2017. szept. 5. 18:08
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Általános iskola 8 osztály is szép teljesítmény, van ahol annyi a minimum elvárás. Az sincs ám meg mindenkinek.
2017. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Én is csak két évet jártam középiskolába. A két év alatt voltam szakmai gyakorlaton Spar-ban, Manna ABC-ben. Nem végeztem el a középsulit, 8 általánosom van. Viszont! Szereztem szakmai tapasztalatot itt-ott. Most 20 vagyok. Voltam már árufeltöltő, takarító, mosogató, portás, konyhai kisegítő.
2017. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
ez igy nehez lesz miert nem jartal?? kellett volna hogy jarj mivel tankoteles voltal, igazandibol ha most beiratkoznal valami iskolaba akkor jarnal a legjobban valami esti suli kene neked ott is jár a csaladi potlek 20 eves korig es diakod is lenne minden ugyanugy jar ott is mint nappalin, ha ezt nem akarod es mindenkepp dolgozni akarsz akkor csak annyit tudsz beirni az oneletrajzodba hogy 8 altalanosal rendelkezel, palyakezdo vagy, es nincs meg semmi tapasztalatod meg nem dolgoztal sehol.
2017. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem írod bele.
2017. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele a 8 általánost és ha eddig dolgoztál valahol, akkor azt is.
2017. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még csak most végzett a 8 általánossal.


Egyébként akkor ennyit írsz bele... 8 általános. És kész. Már ha az megvan.

2017. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár iskola meg szakma nélkül felesleges önéletrajzot írni.
2017. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
az igazat. hogy hülye voltál elvégezni egy középsulit és elvergődni érettségiig.
2017. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 17 éves vagy így gyakorlatod tapasztalatod nagyon nincs semmien téren.Ha segédmunkára betanított munkára jelentkeznél írd hogy agilis vagy szereted a kihívásokat ...stb.Attól függ mien helyre jelentkezel írj töltelékszöveget hogy szeretsz hasonló munkakörben dolgozni mint pl konyhán szeretsz főzni vagy szereted a gasztronómiát.Szalagmunkára jelentkezésnél monotonitástűrést és a csapatbandolgozás a fontos.Vendéglátószférában a túlóra válallása.Motiválciódat mindenféleképpen fogalmazd meg a lehendő munkahelyeddel kapcsolatban de ne ess tulzásokba.Sok sikert.
2017. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!