Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akart visszaadni 3000...

Nem akart visszaadni 3000 ből. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A múltkor beültünk az egyik ismerősömmel az egyik pékség-kávézó helyre, mondta,hogy egybe fizet mert volt valamilyen utalványa. Amikor kimentünk 2070 Ftal tartoztam neki, mivel 3 darab ezresem volt, így azt nyújtottam neki, ő meg zsebre vágta, mint aki jól végezte dolgát és ennyi. Persze felhívtam rá a figyelmét, de nem az a "meglepett" jelenet volt, hogy "jajj, elnéztem,bocsi", hanem még csodálkozott is szinte. Miért csinálta ezt? Miért ilyen? Egyébként nem sűrűn találkozunk,de engem azért meglep az ilyesmi. Bunkóságnak tartom.

2017. szept. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert kapzsi és le akarta nyúlni a pénzed. Ha ilyen rosszul válogatod meg a barátaidal legalább ismerd ki őket.
2017. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem barát,csak ismerős (az egyik rokonom párja).
2017. szept. 5. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Uzsorás!
2017. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alapból oda szokott figyelni az ilyeneknél?

Csak mert velem is volt már, hogy 200 Ft-al kevesebbet fizettem és az eladónak kellett szólnia. Nagyon kínos volt:(

2017. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a leírásból nem jön le, hogy rosszindulatból csinálta e.

Lehet azt hitte 2000-et adsz neki és kész, mert 70 forinton senki nem szokott vitázni.

2017. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Három különálló ezres volt még meg is nézte és úgy tette a zsebébe.

És persze bárkivel előfordul, de akkor "bocs,három ezrest adtál? Nem is néztem..." vagy valami hasonló. De nem ez történt, hanem úgy nézett rám mint a véres rongyra,hogy szóvátettem.

2017. szept. 5. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
El nem mentem volna mellőle, amíg nem tisztázzuk... Vagy bocsi, akkor add vissza, tessék, itt van 2000, a 70-et legközelebb odaadom, bocs, ha nem tudsz visszaadni, nekem meg még szükségem van erre a hazaúthoz. Akármi...
2017. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Felszámolta neked a kamatot.Egy ismerõsöm igy szokta
2017. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

jó, nem mondom, hogy 930 ft miatt fogsz padlóra kerülni, de egy ember ennyiből megebédel olcsóbb helyen. nálunk pl egy főre 550 ft az ebéd és abban van minden, ráadásul házi koszt. valami állami támogatással olcsóbb nekünk


a "barátod" egyszerűen le akart nyúlni, és még hülyének is néz. nekem lesülne a pofámról a bőr, ha ilyet tennék. máskor inkább fizesd a magad részét te.

2017. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Sosem értettem az ilyen embereket.Saját magát hozta kínos helyzetbe és még meg is lepődik,ha számon kérik végül.Nem baj,lehet ez legközelebb eltántorítja majd az ilyesféle piti húzásoktól.
2017. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!