Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19év hűséges házasság után...

19év hűséges házasság után MEGBOLONDULTAM. Be lépet egy idegen férfi az életembe. Érzem, csak az ágyba akart vinni. Ennek ellenére beleszeretem. Megörülök tőle. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Többnyire én kerestem. Az érzelem nincs részéről, úgy gondolom.Szenvedély annál több,az érintésé és a csókja jujjj...Most megszakadt a kapcsolat köztünk.Ő nem keres azt mondtam neki nem lehet köztünk semmi.De másképp érzem.Szeretném nagyon ,de félek nem akarom a családom elveszteni.

2015. okt. 30. 09:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
átkozott szenvedély mi? :D
2015. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
A felnőtt ember azért felnőtt ember, mert tud felelősségteljesen cselekedni. Ha egy jó dugás és a család közül kell választani, akkor egyértelműnek kellene lennie a dolognak. Normális esetben...
2015. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én részemről nem a szex a fontos. Azt írtam beleszeretem !
2015. okt. 30. 09:17
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Ó ne mond! Nekem meg a az a fontos !
2015. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
Erre jó válasz nincs. Ha elnyomod a vágyakat az hosszútávon betegségekhez vezet aki mást mond az vagy önámít vagy hazudik.Ha belemész akkor is sérülhetsz bőven főleg ha viszonzatlanok az érzelmeid, nem beszélve a házasságod esetleges felbomlásáról.
2015. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést mert biztosan rajtam kívül is vannak ebben a helyzetbe.Az ő tapasztalatúra vagyok kíváncsi,segítő tanácsukra.KÉREM a többiek kíméljenek !
2015. okt. 30. 09:24
 7/32 anonim ***** válasza:
19%
beleszerettem két T...Mit mondott a pap a templomban ?! Parázna !
2015. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
Ha mar nem szereted a parodat valj el tole. Minek vagy vele????????
2015. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem először is tisztázd a pároddal,hogy mi történt,és sajnálod,meg hogy miért történt. Engedjétek el egymást.

Utána pedig szerintem mond el az érzéseidet a szeretődnek,ha nem tudja viszonozni,kérd meg többé semmilyen formában ne keressen. Tudom ez nehéz,hisz szereted,de ha neki nem kellesz párkapcsolatra csak pazarlod az időd.

2015. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Egyet lehet mondani latatlanul: ennek nem lesz jo vege.
2015. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!