Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy válhatnék türelmesebbé?

Hogy válhatnék türelmesebbé?

Figyelt kérdés
Ez volt a 2. napom 9-ben, a harmadikosok állandóan szívatnak minket, egy osztályba kerültem egy olyan személlyel, aki általánosban is folyamatosan idegesített. Valahányszor eltervezem itthon hogy "holnap bevágódok, és jóarc leszek meg türelmes" amint belépek a terem ajtaján, a szép kis tervem rögtön kútbaesik, és megint az a bizonyos antiszociális, sértődékeny buta liba vagyok. Minden egyes beszólás keresztül döf, nem tudom miért nem vagyok képes türelmesebb lenni. Állandóan azon agyalok, hogy "nem hagyom hogy pár idióta aláásson olyanok előtt, akik még csak nem is ismernek" aztán úgy dől össze az egész elképzelésem, ahogy volt. Mit kéne csinálnom?

2017. szept. 5. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Nem kell egyből idegeskedni meg türelmetlenkedni...nyugodtan szét kell őket oltani. Én is ezt szoktam és nekem bevállik
2017. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És persze okosba nem egyből anyázni meg hasonlók hanem frappánsan
2017. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!