Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha introvertált vagyok,...

Ha introvertált vagyok, hogyan válhatnék extrovertáltabbá?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
minek ugyse sikerülne,vagy hülyét csinálnál magadból.
2017. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem így működik :D

A személyiségedet nem te választod meg. Az adott.


Viszont érdekes akkor, hogy mi a kérdésed háttere! Megfelelés? Jobb elhelyezkedési lehetőségeket ad? Vagy belső késztetés, azaz szükségleted van rá?


Ha utóbbi, akkor lehet nem is vagy annyira intro személyiségű. Nincsen olyan ember, aki tisztán egyik vagy másik, mindenki valahol a kettő között helyezkedik el egy skálán.


Én pl ezért ambivertáltnak szoktam mondani magam. kb egyformán van szükségem intro-extrovertált dolgokra, tesztek szerint pedig kb 55%-ban vagyok intro, 45-ben extro.


szóval?

2017. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jam, ha nem tudsz dönteni, akkor pl 16personalities jó oldal, mbti alapú tesztet csinál.
2017. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem életfogytos ítélet, odafigyeléssel lehet rajta változtatni. Nem kell mást tenned, mint tenni. Csinálni valamit. Eltervezni és véghezvinni. Amikor pedig készen van, konstatálni a sikert. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Az első időkben az is elég, ha eltervezed, hogy elmész a boltba. Amikor megtetted, MINDIG konstatáld, hogy megcsináltad. Hogy sikerült! Az agyunk ugyanis a várható eredménnyel végződő sikereket nem regisztrálja, hiszen a túlélés szempontjából nincs jelentőségük. Ezért az introvertált ember mindig sikertelennek is érzi magát. Valójában sikerülnek a dolgai, mégis úgy érzi, hogy folyton kudarcokba ütközik, mert a nem várt eredményeket az agy mindig elraktározza, s egy idő után egyebet sem lát az illető, ha magába néz, mint kudarcokat. A sikeres ember pedig megnyílik. Szeret arról beszélni, amiben jó, szereti megosztani a sikere titkát másokkal is. És ez már egy hatalmas lépés előre.
2017. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Miquel: Amit itt leírtál a saját elméleted? Feltételezem, hogy nem pszichológiában való jártasságodból merítetted, mert az introvertált személyiségtípus általad leírt jellemzői alapján neked olyan nincs.
2017. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj extro lenni csak azért,mert manapság az intrókat feszt zaklatják! Aki szeret nem fog kritizálni.
2017. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!