Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életet újra kezdeni, de...

Életet újra kezdeni, de hogyan? Hogyan lehetnék újra boldog?

Figyelt kérdés
Elhagyott nőként, egyedülálló anyaként? A gyermekemen kívül nincs igazán senkim. Ő viszont még kicsi. Nem érti még teljesen, hogy mi történt. Apa másik nővel, új családdal, néha elviszi hozzájuk. Én szenvedek, magányos vagyok, becsaptak, elhagytak. Nem tudom hogyan oldok meg mindent a gyerekem és magam körül. Besavanyodtam. Körülöttem mindenki boldog családban, kapcsolatban él, én meg így. És legjobban a gyerekem miatt fáj, hogy neki ez jutott. Én is hibás voltam, biztos, de nem kerestem mást, nem akartam csonka családot a gyereknek. Az új nő a képembe mosolyog, hogy ő győzőtt, őt mennyire szereti az exem. Nyaralás, ajándék, minden. MEnnyi idő, mire ebbe tényleg bele lehet törődni és felemelt fejjel továbbmenni?
2017. szept. 7. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Próbáljunk megnyugodni: fogadjuk el az egyedüllétet. Fogjuk fel úgy, itt az alkalom, hogy változtassunk eddigi életmenetünkön.

Ismerjük meg önmagunkat: vizsgáljuk meg, mire van igazán szükségünk, és változtassunk azokon a szokásokon, amelyeket csak volt partnerünk miatt iktattunk az életünkbe.

Ne minősítsük a múltat, ne kategorizáljunk semmit jónak vagy rossznak, fogadjuk el, hogy megtörtént.

Ne fegyelmezzük magunkat állandóan, engedjük szabadjára az érzéseinket: merjünk sírni, nevetni, akár kiborulni.

Ne ragadjunk bele az önsajnálatba, ne keseregjünk a múlton: ne ringassuk magunkat abba a hitbe, hogy minket átvertek, becsaptak, áldozatok vagyunk.

2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne ugy gondolj magadra mint "elhagyott no", hanem ugy mint "szabad no aki elott az elet".
2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne lehetne újra párod? Teljesen nyitott a világ előtted, ennek akár még örülni is lehetne. Besavanyodni semmi értelme. Sok sikert az új élethez!
2017. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a "mennyi idő" most lejárt és egyszerre csak észreveszed: a szabadság nagyszerű dolog!
2017. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a legjobb lenne, ha elköltöznél abból a környezetből. Biztos jobb lenne Neked, ha nem látnád a volt férjedet folyton az új nőjével. Tudtommal a láthatási jog alapján csak az exedet vagy köteles fogadni a házadban, a mostani feleségét nem.
2017. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
az a baj, hogy minden az exed körül forog. Ne legyen a fejedben ő a központi téma. ne hasonlítgass ami a másik nőt illeti. Lépj tovább, sok sikert :)
2017. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad mulik,hogy mennyi idõt adsz magadnak,hogy ujra boldog légy!
2017. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelépett az exed egy másik nővel, akkor nem a megfelelő partnered mellett voltál még, erre gondolj mindig! Ez azt is jelenti, hogy egy nap jönni fog más, aki sokkal jobb lesz, aki téged szeret és téged választ, nem pedig egy másik nőt! Adj időt magadnak lezárni, megemészteni a múltat, de ne alázd magad felesleges negatív gondolatokkal. Persze tanulni kell a hibáinkból :) Kitartást és boldog jövőt kívánok!
2017. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
69%
Szia. Keresd Istent.Mert isten minden problémánkat megoldja.
2017. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!