Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl lehet ez hogy mindig...

Mitöl lehet ez hogy mindig ugyan oda jönnek ki ezekek a pattanások? Szerintem gennyes pattanások lehetnek és ezekkel mit lehet kezdeni a Többi Lent!

Figyelt kérdés
Álltalában az álamon szoktak ki jönni és az orrom alatt a bajusz részen de oda is olyanok hogy elöször piros és valami fehér genny vagy valalmi fehér keménység lesz a pattanásbol és mindig ugyan oda jönnek ki nem tudok velük márt mit csinálni márt rengeteg félét ki probáltam mindenböl bőrgyogyász is irt márt fel krémet az se nagyon segit száritgatom a pattanást az is 1 napig jó rá mit lehet velük kezdeni? Márt nyomkodni se nyomkodom őket de ugyan ugy jönnek jönnek és jönnek reégebben is ugyan ez volt de akkor el mult ez és most megint elö jöttek amiota beteg voltam kb. 3-4 hete.

2015. febr. 21. 10:56
 1/5 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki hogy az AVON-ból rendelsz pattanás elleni szert, hidd el be fog válni, és ne szotyizz, ha szotyizol :)
2015. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó köszi de eggyátalán nem eszek se csokit se chipset se szotyit se de márt le álltam a tejtermékkel is és mostanában csak vizet iszok de ugyan ugy jönnek 17F
2015. febr. 21. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

az avont felejtsd el, kíméletesebb kozmetikumokat kell használni.

biztos hogy pattanás? nem periorális dermatitisz? írd be a google-be, ha hasonlít a képeken látottakra, akkor valszeg az lehet.

ha tényleg pattanások, és mindig ugyanoda jönnek ki, annak belső oka van. nekem a pofi részen jöttek ki mindig, amit fogászati probléma és a dohányzás okozott. elvileg a száj-áll környéke gyomor és vékonybél problémákra utalhat. szerintem ki kellene vizsgáltatnod mindenet, hátha ott van a probléma belül.

[link]

egyébként amit kívülről tudok neked ajánlani, az az akneroxid 5% krém. gyógyszertárban kapható. ez benzoil peroxidot tartalmaz, ami az eddigi ismeretek alapján a leghatékonyabb anyag pattanások ellen. de ez csak külső megoldás. és ráadásul kellő körültekintést is gényel a dolog. megfelelő hidratálót és fényvédő krémet szükséges hozzá használni. a bha hámlasztók is segíthetnek.

a bőrgyógyász mit írt fel?

2015. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ amugy nem eggyátalán nem igy néznek ki a pattanásaim tegnap vettem Aknesolt szerintem egy darabig az jó lehet, valami fehér krémet irt fel valami passzát az van rá irva
2015. febr. 22. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Elirtam *Pasta
2015. febr. 22. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!