Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lett a Koreai Kpop énekesek...

Nikichan:3 kérdése:

Mi lett a Koreai Kpop énekesekkel a Trouble Maker-el? Lehet hogy visszatérnek még együtt?

Figyelt kérdés
Mindent amit tudtok velük kapcsolatba írjátok meg legyszives!

#koreai #K-pop #Troublemaker #milett;Hyuna #köszihelo
2017. szept. 8. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Off, de, hogy lehet, hogy én ennyire kimaradtam ebből a trendből? Kik hallgatják ezt a zenét? Kb 500 ismerősöm van Facebookon, főleg 16-20 közötti lányok és senki nem oszt meg, lájkol ilyen zenéket. Se suliba, se sehol nem jön velem ez szembe csak a gyakorin.
2017. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hyuna azt mondta, hogy sajnos elvileg úgy tűnik, hogy vége. Lehet egyszer valamikor lesz még comeback, sose tudni. Én nagyon szeretem tőlük a Trouble Maker és Now számot.

Egyébként most Hyuna két Pentagon taggal promotálja a Triple H-t, szóval vehetjük úgy, hogy végleg vége a TM-nek. De azért reménykedjünk.

[link]

2017. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még azért reménykedek hátha...
2017. szept. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!