Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a hazai nudista élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a hazai nudista élet? Tényleg már csak nyuggerek süttetik magukat a partokon? Van olyan 25 év alatti, aki elmenne egy ilyen strandra, ha a fiatalság aránya nagyobb lenne?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy elöregedtek a nudi strandok, mert elszoktak a fiatalok onnan, és az, aki menne, az kívánkozik már, mivelhogy vének vannak csak ott, és nem akarja, hogy egész nap bámulják.

Esetleg van még olyan hely MO-n, ami ellenpélda?


2011. máj. 30. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akarja, hogy bámulják, akkor minek megy bármilyen körülmények között is nudista strandra? Ezt nem értem. Elvileg ez nem a szexualitásról szólna, hanem arról, hogy ruha nélkül lehet napozni meg fürdeni. Ha valaki nőket vagy pasikat akar látni ruha nélkül, akkor nézegessen képeket a neten, menjen krvázni vagy szedjen fel valakit egy bárban.
2011. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen mennék nudi strandra, csak nekem is ez a bajom, hogy a sok öreg ember már vagy 50 éve nem látott feszes cicit meg popsit, és csorgatják a nyálukat.És tudjuk, hogy nem a szexualitásról, meg a nézelődésről szól, de akkor sem szívesen vagyok olyan helyen, ahol csak szottyadt őszpelyhes herék, meg csüncső csöcsök vesznek körül.

Üdv

21L

2011. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Hm... ezek után kezdem nem érteni, hogy az egész nudista dolognak mi az értelme.
2011. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A nudizmus nem kor meg szép test kérdése. A nudizmus egy életforma, egy más világ. Aki műveli, annak fel sem merül, hogy miféle testek kavalkádja van ott. Annak a meztelenség, ilyen helyzetben természetes. Uszodába, strandra sem járnánk, ha számítana, hogy kinek milyen ott a teste?
2011. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, de amit a második hozzászóló is mondott, egy fiatal különcnek számít most már egy ilyen helyen, és feszélyezve érzi magát.
2011. máj. 30. 13:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem feszélyezve és teljesen természetesen élem meg a meztelenkedést, ha fiatalok ha öregek vesznek körűl!

Egy a lényeg, lehetőleg ne pasik legyenek hanem inkább nők, még ha idősebbek is...

28F

2011. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Gyerekként poénból be akartunk menni egybe aztán kirohanni :D


Amúgy nem, nem mennék, mert iszonyat szemérmes vagyok idegenekkel szemben.


Otthon viszont szeretek pucérkodni. Meg Balatonban pucéran pancsolni is jó éjszaka! Áh most nyáron többször nyomom majd. Tavaly hogy könyörögtek húgomnak meg nekem a partyból hazafelé tartó srácok hogy na csajok gyertek már ki, mi meg bakker nincs rajtunk semmi xD

2011. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jah előző vagyok 20/L
2011. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fiatalon én is voltam párszor családostul, és magamban v. barátnővel tök szívesen mennék megint, csak nyuggerklubba tényleg nem a legkellemesebb napozgatni.
2011. máj. 30. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem mennék nudista strandra mert lehet hogy ha meglátnék egy jó nőt meztelenül akkor felállna a bré és kínos lenne.
2011. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!