Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ezért tartana...

Lehetséges, hogy ezért tartanak tőlem a fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. Két kisebb komolytalan kapcsolatomon kívül még nem volt komoly barátom.

Értelmes, talpraesett, céltudatos vagyok, emelett még külsőre is jól nézek ki. Legalábbis ezt mondják, én nem nagyon hiszem el. Szóval azt tudom, hogy nem vagyok csúnya, de "top" csajnak sem tartom magam. Inkább olyan átlagos, vagy annál kicsit több.

Kedves vagyok, tudom mikor, kivel és hogyan kell viselkedni és illedelmesnek is tartanak. Szóval kellemes társaság vagyok és vidám a természetem is alapvetően.

Lehetséges, hogy azért nincs barátom, mert a fiúk félnek az ilyen, hozzám hasonló lányoktól?


2017. szept. 9. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőled.
2017. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen. A fiúk rettegnek a 18 éves, júl kinéző, kedves lányoktól, akiknek kellemes a társasága. Én így hálózaton keresztül is majd összeszarom magam. Ha rámírsz, azonnal tiltalak!
2017. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az ilyen troll válaszokat legyetek kedvesek mellőzni! Nagyon megköszönném!

Én teljesen komolyan írtam ki ezt a kérdést.

2017. szept. 9. 16:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én megpróbálok használható választ adni neked. Igen, lehetséges, hogy félnek tőled. Pontosabban nem félnek, hanem tartanak attól, hogy elutasítod őket, így inkább nem is próbálkoznak nálad.
2017. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van.

Hidd el, miután pár hozzád hasonló lány ok nélkül (vagyis biztos van nekik, de nem mondják meg) visszautasítja az embert, már nem sok kedve van kezdeményezni.

Esetleg próbálkozhatnál te is fiúknál.


18/f

2017. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Én járnék veled ha nem lenne barátnőm.
2017. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy én ugyanígy állok a dolgokhoz. Félek a visszautasítástól, miután én is nem egyszer rossz fiúnák próbálkoztam. Szóval a dolog fordítva is igaz.

Kezdeményezni ezek után már nem is merek. Szerintem érthető okokból.

2017. szept. 9. 17:28
 8/18 anonim ***** válasza:

A vágy fölnagyítja azt, amit birtokolni akarunk; még a beteljesedés hiánya esetén is

növekszik – azok a legnagyobb ötletek, amelyeket a legtovább tartó és leghevesebb vágyak

hoztak létre. Minél inkább fokozódik a vágyunk, annál értékesebbnek látjuk a tárgyát: te félsz tőlük.

2017. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nőjünk már ki ebből a "félnek tőlem a srácok" szövegből. Naponta jön egy csomó kérdés, amiben leír valamit magáról egy lány és komolyan azt gondolja, hogy félnek tőle a srácok... miközben több millió hasonló kaliberű nőnek van pasija.

Amiket felsoroltál, azokban mégis mi félelmetes? Ha előttem állnál és dumálgatnánk, mitől kéne félnem?

A srácok általában nem félnek. Aki bejön, annál megpróbálnak kezdeményezni. Ki látványosabban, ki kevésbé. Aztán, a lány reagál és levon egy következtetést. Általában itt üt be a probléma: Rengeteg lány csak azt a srácot kezeli emberként, aki neki is bejön. Egy csomó női ismerősöm panaszkodik, hogy egy pasinak sem kell, miközben egy csomónak igen, de őket észre sem veszik. Ilyenkor mindig azt gondolják, hogy senkinek sem kellenek és kitalálnak pár tulajdonságot, ami miatt ez így van.

Ha kellemes társaság vagy és nem nézel ki rosszul, akkor vannak jelentkezők. Ha nem megfelelőek és óriásiak az igényeid, akkor nem a srácok félnek tőled.

2017. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

butaság a félnek tőlem a pasik duma. nekem is sokszor azt mondják, azért nincs párom mert túl határozott vagyok és ez látszik stbstb. én sem vagyok top nő, de átlagostól picit több, plusz tanult és intelligens vagyok, mégsincs kapcsolatom.

véleményem szerint amelyik pasi akar valamit az lép. maximum azért "félhetnek" a határozottabb nőtől, és nem kezdeményeznek, mert tudják, hogy nem tudják az ilyen tipusú nőt megvezetni. saját példám tudom felhozni, expárom aztmondta túl okos vagyok az eddigi nőihez képest (itt az életfelfogásra értette), a többit megtudta csalni úgy, hogy évekig nem tudták meg, nálam első alkalommal lebukott, mert kiszimatoltam, és hát nem sikerült megvezetnie, és a kamu szövegeit sem nyeltem be, amit az előző nőinek is beadagolt. csúnyán váltunk el, annyit mondott túl okos voltam. :D



ilyenkor max abban lehet bízni hogy a) vagy jön egy pasi aki kb elsőre belénk szeret, és nem lesz nála apelláta, nemfogja mérlegelni a szitut, hanem kezdeményezni fog,

b) jön egy normális ffi akinek esze ágában sem lesz félremenni, és örülni fog hogy tanult/csinos/stb baratnőt talált magának, és értékelni fogja azokat a dolgokat amiket mások nem vettek észre :)

2017. szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!