Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves, aranyos, értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, aranyos, értelmes férfinak tartanak engem, de lehet pont ezért nem vagyok vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
pontosan. Túl jó vagy nekik!
2015. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
pontosan! a mai világban az nem érték! azt díjazzák ha minél nagyobb suttyó vagy meg bunkó .
2015. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Azért ne keverjük össze a nőket a csitrikkel.
2015. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
azért ne keverjük össze a kedveset a töketlennel
2015. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért. Az aranyos jelzőben, ha nő mondja, benne van az is, hogy ronda vagy. A kedvesség szintén negatívum.
2015. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra jó vagy, hogy megosszák veled a problémáikat, kisírják a válladon magukat, de nem vesznek férfiszámba. A kedves, aranyos jelző egy férfi esetében ezt jelenti. Egyszerűen nem vagy számukra FÉRFIASAN vonzó.
2015. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy csak én vagyok fordítva bekötve, de nálam az aranyos tök mást jelent: egy olyan férfit, aki amellett, hogy farokkal rendelkezik, emberként, társként is tud viselkedni. Kérdező, a kedvességed, aranyosságod és értelmességed mellett mennyire vagy határozott? Mert esetleg az akadályt jelenthet, ha határozatlan vagy, ill. nehezen döntesz, és nem tudod, mit akarsz pontosan az élettől. (18/l)
2015. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!