Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a tevékenység ami...

Mi az a tevékenység ami hosszabb időre képes lekötni a figyelmedet?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami szinte mindig, az a szex, szerelem vagy barátság, közös programok.

Ami nem mindig, de általában igen, az pl. filmek, sorozatok, zene, sport.

2017. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kertészkedés
2017. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dobolás, bicajozás, jó filmek, és a Gyakorin való bogarászás.
2017. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Gyakori, evés, videók nézése Youtubeon, zenehallgatás.
2017. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Vannak hobbijaim, amikkel hosszabb ideig el tudok lenni úgy, hogy nem veszem észre, hogy repül az idő. De van valami, amit munka során tapasztaltam meg. Néhány éve elkezdtem rákattanni az excel makrókra, programozás szinten. Sajnos nem volt alkalmam továbbképzésre menni, így csak magamtól kezdtem tanulgatni, könyvből, internetről. Időnként kapok megbízásokat is, amivel pénz is jár természetesen. Nos, a munkafeladatok közül nálam ez olyan, ami ugyanúgy leköt, mint egy hobbim, élvezem csinálni, olyankor megszűnik körülöttem minden (volt olyan, hogy annyira el voltam merülve egy ilyenben, hogy azt sem hallottam meg, hogy szóltak hozzám), és még jobb, hogy van, aki még fizet is érte. Jó lenne egy továbbképzést is elcsípni, csak arra nincs keret, úgyhogy egyelőre fejlődök úgy, ahogy eddig.
2017. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Psychopathist ***** válasza:
Zenehallgatás.
2017. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Internet, kerékpározás.
2017. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!