Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan költözhetnék el itthonr...

Hogyan költözhetnék el itthonról, hogy ha pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Már attól is parázok, ha egyedül ki kell mozdulnom a házból, még ha csak a boltba is. Pedig nagyon szeretnék már végre elköltözni itthonról, a szüleim is állandóan idegesítenek, amit miatt már aludni sem tudok normálisan. A szüleim szerint nélkülük nem tudnék élni, de segíteni sem segítenének rajtam. Szerintük én egy munkahelyen sem állnám meg a helyem, és sehol nem lennének elégedettek velem. Mert hogy már volt egy munkahelyem, és ott nem voltak elégedettek a munkámmal. Normális válaszokat kérek.
2017. szept. 13. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmész mondjuk egy pszichiáterhez, ő ad nyugtatót. Elmész neked való munkát keresni és lelépsz otthonról.
2017. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy menjek pszichiáterhez, ha még itthonról is félek kimozdulni? Az is kb. 30 km-re lenne.
2017. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy menjek pszichiáterhez, ha még itthonról is félek kimozdulni? Az is kb. 30 km-re lenne.
2017. szept. 13. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
chhumanharmony.hu/panikbetegseg-kezelese-eft-vel?utm_source=google&utm_medium=cpc-sear
2017. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj semmit. Nem is lesz változás, tenni kell magadért akár milyen meglepő, ha változást akarsz, sajnálom.
2017. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ember csak annyira törődjön a környezetével, amennyire az nem zavarja az életét. Kell tudni szelektálni a bejövő ingereket, nem mindegyik fenyegető.
2017. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad! Sose értettem miért rinyálnak a pánikbetegek, ahelyett sok segítséget kérnének. Én elmentem, és most normális az életem.
2017. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugy latszik dupla szemelyiseged is van... Mint a trolloknak.
2017. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ezt a problémádat a szüleiddel. Először mindenképp pszichiáter segítségére lenne szükséged ahhoz hogy később önálló életet tudj élni. Ha ők ezt nem értik meg és nem segítenek neked, Akkor hívd fel telefonon A pszichiátert, és mondd el neki a problémádat. Valószínü agorafóbiád is van a leírtak alapján. Mond el, hogy képtelen vagy eljutni hozzá, ilyen esetben házhoz is szoktak menni. Ir nyugtatót, antdepit, hogy idővel magad is el tudj menni hozzá. Ui: írj több hasznos választ, az is dob az önbizalmadon:d
2017. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!