Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megbélyegzik azt...

Szerintetek megbélyegzik azt az embert, akinek volt már rövid ideig pánikbeteg és/vagy idegileg kimerült?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre az utóbbi időben megváltozott a viszonyulásuk felém azoknak az embereknek akiknek elmondtam, hogy voltak ilyen jellegű problémáim. Szerencsére csak átmeneti volt, rövid ideig tartott és 3 hónap alatt teljesen kigyógyítottam magam belőle. De úgy érzem, hogy ez nem tesz semmit, hiába vagyok jól meg ugyanolyan mint azelőtt, valamiért mintha kicsit vonakodnának már találkozni meg beszélgetni velem. Meg tudja az ilyesmi változtatni a viszonyulásukat? Lehet nem kellett volna elmondanom senkinek, de arra gondoltam, hogy ha megosztom pár személlyel akiket közelinek hiszek, akkor könnyebb lesz átvészelnem.
2016. máj. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira nem bélyegeznek meg emiatt, vagy inkább úgy mondanám, hogy manapság már nem kelt akkora döbbenetet a pánikbetegség, mint pár évtizeddel azelőtt. Ha a barátaidat ez zavarja, akkor ők nem igazán a barátaid, talán jobb ha azokra koncentrálsz, akik normálisan tudnak hozzáállni ehhez a kérdéshez.
2016. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát biztos van aki máshogy néz rád, de igazából egy kicsivel minden megtudott információ után máshogy néznek rád:) Amúgy egyik legjobb barátnőm mondta el hogy pánikbeteg, nem viszonyulok hozzá másképp. Persze, megjegyeztem, de nem viselkedek vele másképp. DE úgy néz ki van aki máshogy kezeli ezután az illetőt. Azért remélem megnyugtat, hogy nem midnenki:) Talán megpróbálhatnád elmagyarázni nekik hogy mi is ez, és hogy ettől nem lettél más. Nem kioktatós stílusban, csak "ezt most épp megemlítem" stílusban.
2016. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!